V součastnosti jedním z největších e-shopů s kvalitními bílými víny a s kvalitními červenými víny je alifea.cz. Najdete zde speciální nabídku kvalitních vín z celého světa. Dovážíme kvalitní vína z Francie, Itálie, Argentiny, Německa, Španělska, Maďarska, Anglie, Chile a z jiných uznávaných vinařských oblastí. ALIFEA WINE preferuje kvalitní vína převážně suchá, maximálně polosuchá, která také nabízí ve svém portfoliu. Doprava kvalitních vín je řešena speciální přepravou v klimatizovaných boxech s kontrolovanou vlhkostí i teplotou. Kvalitní vína jsou dovážena v závislosti na počasí, což znamená, že v extrémních vedrech či naopak ve velkých mrazech jejich dovoz odkládáme, nebo řešíme jiným, vhodnějším způsobem.

group of people tossing wine glass

Prvotřídní péče – základ skvělé chuti

Vinice jsou v současnosti ošetřovány převážně ekologicky, s minimálním podílem chemických látek, což představuje návrat vinařů k samotným kořenům a posílí tak lahodnou a přirozenou chuť kvalitních vín. Tam, kde je nedostatečná drenáž jsou plochy uměle zatravňovány, proti houbovým chorobám jsou používány spreje organického původu a podporuje se hmyz, napomáhající k udržení správné rovnováhy biotopu, což vede ve finále k celkové regeneraci vinic. Kvalitní bílá vína a kvalitní červená vína prochází většinou dlouhodobým degustačním výběrem, což trvá zpravidla několik měsíců i let. Pro své zákazníky přinášíme na stůl pouze kvalitní vína plné a výrazné chuti.

Skvělá možnost degustace

Pro své zákazníky máme jedinečnou příležitost vyzkoušet si kvalitní vína na speciálních degustacích vín, pořádaných v našem hlavním městě. Zde si můžete, pod vedením opravdových odborníků na slovo vzatých, vyzkoušet, jakým způsobem a podle jakých indicií vybírat to pravé víno, jež pasuje právě k Vám. Na stránkách alifea.cz si můžete taktéž objednat vynikající degustační sady za zvýhodněné ceny. Nepropásněte tuto skvělou šanci a objednávejte kvalitní vína z celého světa na našem e-shopu! Našim hlavním cílem a prioritou je spokojený zákazník, jež se k nákupu u nás bude i v budoucnu vždy rád vracet. Přejeme Vám klidný výběr a spoustu krásných chvil se sklenkou v ruce!

Napsat komentář