Snažíte se nahnat čas, jak jen to jde? Pak vás jistě potěší, že si můžete nechat umýt auto a během tohoto procesu stihnout nakoupit nebo třeba zajít na kávu s kamarádkou. Nejde to ale v každé myčce, nýbrž v Automyčce Express, která má pobočky strategicky rozmístěny v nákupních centrech, takže zákazník je dvojitě spokojený- s šetrně a precizně umytým vozem a s tím, že stihl i další pochůzky.

Automyčka Express

Pracujte, zatímco se vaše auto umývá

Ano, dnes už nemusíte zajíždět do myčky, kde se obáváte poškrábání laku, ani drhnout čtyřkolého miláčka před domem. Ruční myčka je nejšetrnější, o tom není pochyb. A dokonce může jít o variantu nejméně časově náročnou. Ano, ruční mytí většinou trvá déle, ale to vám vůbec nemusí vadit, pokud navštívíte nákupní centrum v některém z větších měst, kde je přítomna i Automyčka Express. Zde se o váš vůz postará tým profesionálů, práci provedou co nejrychleji, ale zároveň pečlivě, a vy si zatím vyřídíte pochůzky nebo zajdete na oběd.

Omlazení vozu za 24 hodin

Zatímco vy budete pracovat, nakupovat, obědvat nebo absolvujete schůzku, vaše auto se bude mít jako v tom nejlepším kosmetickém salonu. Vrátí se vám nablýskané a čisté, vy jen nasednete a odjedete. Na výběr je z několika programů, o vaše auto může být postaráno třeba i 24 hodin, pokud to chcete vzít „z gruntu“ a omladit jej. Nejkratší mycí program zase trvá méně než půl hodiny, kompletní přibližně 60 minut. Co vás určitě zaujme, je provoz í doba, myčka funguje 12 hodin denně! Poboček má zatím 17, převážně ve velkých nákupních centrech.

Ekologické a šetrné mytí

Automyčka Express je ekologická, využívá šetrné prostředky a společnost dokonce provozuje vlastní čistírny odpadních vod. Nemusíte se bát o své věci, auto je během čištění pod dohledem kamer. A pokud opravdu nestíháte a máte příliš mnoho povinností, dokonce si mohou zaměstnanci myčky pro vaše auto přijet, umýt jej a poté vrátit zpět na původní místo. Stačí se domluvit na podrobnostech.

 

 

Napsat komentář