Vybíráte kočárek pro své miminko? Máte pocit, že dětské kočárky nabízí kdejaký internetový a kamenný obchod jen tak jako přidružené zboží? Na nákup dětského kočárku v takových obchodech raději zapomeňte. Pro dětský kočárek Baby Merc Zipy Q nebo dětský kočárek Baby Merc Faster 3 Style, případně kombinovaný kočárek Kunert Romantic, dětský kočárek Rafpol či dětský kočárkek Babydesign a další dětské kočárky raději zavítejte do specializovaného e-shopu, který se zaměřuje pouze na produkty vyráběné v zemích EU, a tak splňuje nejpřísnější normy EU. Totéž platí pro skvělý dětský nábytek.

Skvělá vybavenost, maximální pohodlí

Dětské kočárky Kunert Rotax, kombinované kočárky Kunert Romantic, kočárky Kunert Mila, dětské kočárky Riko Basic, dětské kočárky Riko Piano, kombinované kočárky Baby Merc Faster 3 Style nebo kočárky Baby Merc Zipy Q  jsou skvělé vybavené a zároveň maximálně pohodlné. Jedná se o kočárky lehké a snadno přenositelné. Tuto skutečnost ocení zejména maminky a babičky. Centrální brždění a výškově nastavitelné rukojeti jsou už dnes také samozřejmostí a patří k nezbytné výbavě většiny dětských kočárků.

Autosedačka je dnes nezbytnou výbavou téměř každého miminka

Až budete přemýšlet o nákupu dětského kočárku, seznamte se na zelenazirafa.cz se základní a rozšířenou výbavou kočárku Kunert Rotax, dětského kočárku Kunert Romantic, kombinovaného kočárku Kunert Mila, kočárku Riko Basic, dětského kočárku Riko Piano, kočárku Baby Merc Faster 3 Style i dětského kočárku Baby Merc zipy Q. Radost vám například udělá to, že součástí některých nabízených kočárků je i autosedačka. Pokud k základnímu vybavení kočárku autosedačka nepatří, lze si ji jako kompatibilní doplněk ke konkrétnímu kočárku dokoupit. Zelenazirafa.cz prostě ví, co rodiče potřebují.

Napsat komentář