Jsou různé možnosti, jak zlepšit životní styl. Někdo změní jídelníček nebo začne držet dietu, ostatní začnou cvičit. Zažívají boom činky na posilování. Proč jsou tak oblíbené? Nejde o žádnou náročnou investici, ovšem než je vezmete do ruky, měli byste vědět, že jsou různé váhy a že začátečník by měl začít trénovat s tou nejnižší váhou. V obchodech s fitness pomůckami i v posilovnách si můžete objednat různé těžké závaží. Jak již bylo zmíněno, je vhodné začít s menšími váhami. Tak se skvěle dostanete do tempa a svaly zatěžujete postupně. Pokud si hned naložíte do každé ruky pětikolovou činku, tak je velmi pravděpodobné, že ji druhý den už nezvednete.

Činky jednoručky – tady začneme

Díky namoženým svalům vás může cvičení s činkami odradit hned na začátku. Zbytečná zátěž vás na několik dní skutečně vyřadí, doporučujeme každopádně volit postupný náběh. K tomuto účelu jsou činky jednoručky  ideální. Ve své výbavě je především mají ženy, ty by měly začít s půl kilem, pak kilem, až později přidat dvě či tři. Stejně je to i na strojích, kde si závaží nakládáte – zpočátku si naložíte méně a až po několika trénincích přidáváte. Při volné váze se do akce zapojuje větší práce stabilizačních svalů. Dochází tím ke zlepšení balansu a koordinace.

Sportovní nářadí za prima ceny na t-zbozi.cz

S rozvahou budujte sílu celého těla a výsledky se přetaví i do usnadnění aktivit v běžném životě. Činky jednoručky jsou levné, všestranné a můžete je využívat i v domácím prostředí. Možná ani netušíte, že při cvičení s nimi zapojujete větší mozkovou aktivitu. A kde si je lze pořídit za rozumné ceny stejně jako závaží na činky a další sportovní nářadí? Neváhejte a do vyhledávače si zadejte t-zbozi.cz. Do dvou dnů máte svou objednávku doma! Oceníte nejen prima ceny, ale i spolehlivý zákaznický servis.

 

Napsat komentář