Snažíte se žít zdravě? Chcete zhubnout přebytečná kila a tomuto cíli jste přizpůsobili i svůj jídelníček? Pak víme, proč by si ve vašem životě měla své čestné místo najít i dia strava, která je pro vaše zdraví i snahu zhubnout jedině přínosem. Pro většinu lidí jsou vánoční svátky znakem přejídání se, tučných jídel a sladkostí. Jak je známo, podobná strava a hubnutí jednoduše nejde dohromady. iZprávyDnes představuje ideální kompromis, jak si pochutnat i o těchto svátcích a zároveň se neděsit stoupající váhy. Chcete-li vědět více, pak si určitě nenechte ujít následující řádky.

 

Dia strava

Dia strava – nemůžete ztratit, ba jedině získat!

Dia strava – slovní spojení, které spoustě lidem nahání hrůzu a díky kterému jim běhá mráz po zádech. Ve skutečnosti není jediný důvod! Dia strava nepředstavuje nepříjemné a pro někoho i nepředstavitelné hladovění, při kterém by se vám žaludek bolestivě svíral, a sliny se sbíhaly při každém pohledu na něco dobrého. Je určena nejen pro pacienty trpící cukrovkou, ale i pro ty, kteří myslí na své zdraví.

Stravovat se můžete chutně i zdravě!

Dia strava představuje ideální kompromis mezi chutnou a zdravou stravou. Stravovat se tak můžete nejen přes Vánoce, ale klidně i po celý rok, aniž by vám cokoli chybělo. Připravit si můžete celou řadu zajímavých a chuťově lahodných receptů, na kterých se budete olizovat až za ušima.

Na předsudky se nehraje!

Zapomeňte na předsudky a mylné domněnky, ke kterým se dia strava neodmyslitelně pojí. Mýty jsou rozšíření lidmi, kteří se jen bojí poznat, co všechno dia stravování obnáší a co je jeho hlavním cílem. Hoďte veškeré povídačky za hlavu a udělejte si na dia stravu vlastní názor. Nemusíte u ní zůstávat – stačí, když ji alespoň vyzkoušíte. A víte, jak se říká – nehodnoť, dokud na vlastní kůži neokusíš!

 

iZprávyDnes

Napsat komentář