Dnešní doba nabízí i pánům takové výhrady, které dříve patřily jen ženám. Viděli jste někdy dříve na mužích stříbrné řetízky pánské? Nebo dokonce pánské přívěsky? Ano, dnes už je to celkem běžná záležitost, která nepřekvapí.

Dámy, pánové, do toho!

Je takových možností, kterými přívěsky se lze ozdobit. Pro pány jsou v nabídce netradiční motorky, kola, běžecké boty nebo také herecká maska či hvězda. Pánské přívěsky ale nemusí zdobit pouze krk, připnout je můžete snadno i na ruku na náramky. Stříbrné řetízky pánské ozdobí váš krk nebo zápěstí. Je to jen na vás, dáváte-li přednost silnějším nebo slabším řetízkům. Oba druhy máte k dispozici.

Náušnice pro dámy

Pro dámy jsou tady navíc náušnice. Jedny z nejvíce zajímavých jsou stříbrné náušnice visací. Najdete pro vás jak kratší, tak delší, záleží jen na vás, co vám lépe sedí. Nemusíte ale řešit jen délku náušnice. Důležité také je promyslet, co vlastně chcete zvolit za motiv. Bude to list nebo květ? Bude to slunce nebo měsíc? Na výběr máte několik tvarů. Barevná srdce od Swarovskiho velmi často zdobí uši žen i mladých dívek. Jde o zajímavé motivy, které lze snadno sladit s outfitem.  Stříbrné náušnice visací vás jistě zaujmou!

Vytvořme si komplet

Vybrali jste náušnice a nevíte, co k nim? Co takhle doplnit stříbrným řetízkem pro ženu nebo náramky z chirurgické oceli dámské? Obě varianty vás jistě obohatí. Abyste získala dokonalý komplet, dívejte se na materiál, z kterého jsou náušnice vyrobeny. Ze stejného materiálu pak vybírejte i zbytek, na krk a na ruku. Silnější řetízky se dávají na ruce, na ty už pak není zapotřebí žádných dalších ozdob. Na tenčí řetízky dáme přívěsky. Co vy na to? Není to zajímavý nápad?

Tak si připravte večerní oblek či každodenní oblečení, k tomu doplňte řetízky a vyrazte!

Napsat komentář