Dřevěné sochy jsou zajímavé nejen svým tvarem, ale materiálem, ze kterého jsou provedeny. Žádný z umělých sochařských materiálů vám nedává tolik pozitivních emocí jako strom. Není divu, že dřevěné plastiky zdobí nejen předměstské oblasti, hřiště, parky, zahrady a interiéry. Keramika, mramor a žula – bezduchá, není schopna zprostředkovat teplo a energii, jak to dokáže přírodní dřevo. Z tohoto důvodu nejsou tyto materiály schopny nás potěšit jako dřevěné sochy. Přírodní dřevo je krásné a trvanlivé, snadno se s ním pracuje, což vám umožní vytvářet sofistikované zahradní sochy.

 

Dřevo má bohatou a výraznou strukturu

Přirozená krása dřeva nejlépe vynikne u dřevěné sochy motorovou pilou vyřezávané.  Jak můžete vidět na internetové stránce řezbáře Sibery drevene-sochy.cz, mnohé jeho výrobky vydávají dobrou energii, cítíte ihned ke každé soše velké sympatie. Příkladně tajemná dřevěná socha Moai je jedinečná stejně jako anděl a Budha.  Řezbář je schopen splnit každé vaše přání a nejde jen o sochy. Vyrobí vám originální nábytek stejně jako obyčejnou ptačí budku nebo psí boudu. Nebo toužíte své prvorozené dítě uložit do krásné dřevěné kolébky? Všechno je možné. Stačí učinit objednávku na výše zmíněném portálu.   

Láska k dřevu se dědí z generace na generaci

A tak je to i u Siberů. Práce se dřevem byla umělci dána do vínku. Láska k tomuto poctivému materiálu je nepřehlédnutelná, sála teplo a pozitivní energie z každého jeho výtvoru. „Všechny sochy na mojí zahradě jsem objednala u Vás a to z pragmatických důvodů. Naprosto mi vyhovuje Váš styl a provedení. Dobře se s Vámi komunikuje. Celý průběh realizace pro mne vždy byl radostí a tak to má být! Ještě jednou děkuji a třeba zase někdy příště – ráda se ozvu...“  slova spokojeného zákazníka z Berouna mluví za vše.

Další informace o dřevěných sochách naleznete zde!!!

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Centrum Zprávy

Press-News.cz

Seznam-Novinek.cz

Napsat komentář