Elegantní těhotenská móda

V době těhotenství bude každá žena dříve či později řešit, co na sebe. Kalhoty kvůli rostoucímu bříšku nezapnete, trička jsou vám taky nějaká malá a své oblíbené upnuté šaty si už vůbec nemůžete dát. Naštěstí mnoho firem na těhotné ženy myslí a tvoří tak kousky stvořené pro všechny ženy.

Těhotenská móda

Ráda se hezky obléknete a vyrazíte do společnosti? Vyžaduje vaše povolání „business look“? Možná si myslíte, že bude problém sehnat slušivé padnoucí a zároveň pohodlné kalhoty, které nebudou vypadat jako tepláky. Pokud je to váš případ, tak to jste na omylu!

Kalhoty ani rifle nejsou problém. Všechny mají bavlněný pružný pás, který bříško zakryje a kalhoty vám tak pěkně sedí. Nemusíte se bát, že byste si po každém měsíci musela kupovat nové. Pás je elastický, a tak se bříšku skvěle přizpůsobí.

A co nahoru? Vybrat si můžete jak elegantní halenky, tak košile. Dělají se v různých barvách a stylech, které padnou každé z vás. Takové „oversize“ modely jsou velmi sexy a stejně jako jiné košile usnadňují i kojení, takže je využijete i po porodu. Materiály jsou měkké a elastické, abyste se v oblečení cítila příjemně.

Luxusní těhotenská móda

K elegantnímu vzhledu nezbytně patří také bunda či kabátek. Hitem sezóny jsou například prošívané bundy, které využijete na jaro či podzim. Díky své měkkosti a lehkosti poskytují vysoký komfort. Vybrat si můžete výraznější červenou nebo méně výraznou stříbrnou.

Máte raději kabáty? Tak se podívejte po těhotenských kabátech z žakárové tkaniny s norským vzorem. To je ta správná těhotenská móda. Nebo po jednoduchém elegantním kabátku s tvídovou texturou. Kabátek v kombinaci s halenkou se hodí k vaší oblíbené sukni či kalhotám – a zaručeně v něm za každé situace budete vypadat jako stylová nadcházející maminka!

Napsat komentář