Uvažujete nad pořízením elektrického přímotopu, ale nevíte, zda se vám tato investice vyplatí? Během zimních měsíců samozřejmě musíte vytápět celý dům, jinak hrozí, že vám do zdí začne pronikat vlhkost a v rozích místností se bude tvořit nepříjemná plíseň. Když ale v jedné místnosti chcete dosáhnout vyšší teploty než ve druhé, přímotop se určitě hodí. Podívejte se, jaké elektrické přímotopy se nyní nabízejí.

Elektrické přímotopy a jejich sortiment

Nabídka přímotopů, které se též označují elektrická topení či teplovzdušné kolektory, je velmi široká. Zahrnuje jak velmi jednoduchá řešení pro nenáročné uživatele, kterým stačí dát přímotop do zásuvky a topit, tak i pro ty, kdo hledají designový prvek, co se bude celou zimu vyjímat na zdi místnosti. Ano, přímotop necháte buď volně stát, nebo ho zavěsíte. Obě řešení jsou nyní velmi populární.

Vybírat můžete v internetovém obchodě ventilatory-shop.cz, kde je pro vás připravený bohatý sortiment i dalšího zboží. Seženete zde například čističky vzduchu, odvlhčovače, ventilátory, klimatizace, rekuperace a další sortiment pro vytvoření příjemného klima ve své domácnosti. Zatímco klimatizaci a ventilátor oceníte během horkých letních dnů, přímotop přichází na řadu právě teď.

Na funkcích záleží

I když si třeba teď říkáte, že vám stačí jednoduché elektrické topidlo, možná časem přehodnotíte. Určitě volte přímotop s funkcí termostatu, kdy teplotu můžete regulovat několika stupni. Dále je praktický ventilátor pro šíření tepla v místnosti nebo po celém domku či v celém bytě. Mezi populární funkce patří i časovač a dálkový ovladač, kterým si teplotu pohodlně nastavíte i třeba z komfortního křesla ve svém obývacím pokoji.

Neváhejte a vyberte si svůj přímotop ještě dnes. Během následujících týdnů, kdy teploty začnou padat i k bodu mrazu, hrozí, že se elektrické přímotopy beznadějně vyprodají.

Napsat komentář