Vyhlídkové lety letadlem a vyhlídkové lety vrtulníkem jsou ideálními a velmi originálními dárky. Nadchnete jimi nejednoho milovníka letadel, ale také milovníky přírody a historických památek. Stačí zakoupit dárkové poukazy na vyhlídkové lety a můžete se ponořit do nevšední romantiky, kterou vyhlídkové lety nabízejí. Pokud jde o čistou dobu trvání vyhlídkových letů, jde o rozmezí 20 až 60 minut. Přestože se může zdát doba vyhlídkového letu krátká oproti pozemní návštěvě, nezapomenutelné pohledy a pocity, které každý vyhlídkový let nabízí, žádná pozemní návštěva nenabídne.

Kam na vyhlídkový let?

Pojďme se přestat bavit obecně a zaměřme se na konkrétní vyhlídkové lety letadlem nebo vyhlídkové lety vrtulníkem. Kde všude tedy můžete vyhlídkové lety podniknout? K dispozici jsou například vyhlídkové lety Brno, vyhlídkové lety Praha, vyhlídkové lety Ostrava, vyhlídkové lety Plzeň, vyhlídkové lety Mladá Boleslav, vyhlídkové lety Příbram, vyhlídkové lety České Budějovice, vyhlídkové lety Karlovy Vary, vyhlídkové lety Česká Lípa, vyhlídkové lety Hosín a vyhlídkové lety Vrchlabí. Pokud chcete svému miláčkovi dopřát opravdovou romantiku a alespoň mu ukázat modré z nebe, kupte dárkový poukaz na vyhlídkový let pro dva zamilované. Budete se při svém vyhlídkovém letu dotýkat mraků a zbavíte se aspoň na pár okamžiků veškerých všedních starostí.

Zbavte se všedních starostí cestou letadlem do Chorvatska

Ano, do Chorvatska! Léto se blíží, kdo by tam nechtěl! Všichni ho milujeme, všichni si přejeme strávit na chorvatském pobřeží a ve vlnách Jadranu alespoň pár okamžiků. A vy teď máte skvělou příležitost vyrazit letadlem do Chorvatska. Jedna cesta, při které dokonce budete moci Cessnu 172 (třímístnou) nebo Cessnu 210 (pětimístnou) řídit, trvá přibližně 3 hodiny. Přistanete na překrásném chorvatském ostrově Lošinj a budete si moci vychutnat dvoudenní pobyt u moře. Celou akci letadlem do Chorvatska zvládnete za tři dny. Neváhejte!

Napsat komentář