Rádi nakupujete kvalitní a ojedinělé kousky do svého šatníku? Přicházíme s návodem, jak je pořídit výhodně a ještě získat část peněz zpět na účet! Vypadat dobře chce každý, nenechte si tedy ujít příležitost k šetření na prémiové módě!

Už se vám někdy stalo, že jste do práce přišli stejně oblečení jako kolega? I pro pány je toto ošemetná situace, natož pak pro dámy. Vyhněte se trapným momentům a vybírejte prémiovou módu. Poradíme, kde ji sehnat levně a jak si za nákupy ještě nechat zaplatit.

Nakupujte oblečení online – získejte dopravu zdarma

Ušetřit na nákupech luxusní módy lze v době internetu jednoduše. Spousta českých i zahraničních e-shopů nabízí nejrůznější výhody za registrace či dopravu zdarma. Jedním z módních velikánů je například obchod s oblečením BIBLOO, kde nakoupíte bez poštovného vždy a za všech okolností. Zboží vám navíc přijde domů nejpozději do 2 dnů od objednání.

Dopravu zdarma získáte i v online e-shopu ZOOT. Odsud vámi vybrané pánské či dámské oblečení poputuje do jedné z 28 Výdejen radosti, kde si ho můžete vyzkoušet. Zaplatíte pouze za padnoucí kousky, u kterých si budete jisti, že vám přinesou radost do všedních dnů. Nestane se proto, že by vám přes internet nakoupené zboží nějakým způsobem nesedlo.

Pokud i přesto do 30 dnů od zakoupení outfitu nebudete spokojeni, nepoužité zboží spolu s účtenkou snadno vrátíte zcela zdarma na některé z výdejních poboček.

Až 12,5 % zpět? Prémiová móda s prémií!

Nákupy přes internet mají ještě jednu obrovskou výhodu a tou je možnost cashbacku. Pokud se zcela zdarma zaregistrujete na portál Tipli.cz, za online objednávku vždy získáte určité procento zpět na účet.

Například na e-shopu About You dostanete cashback až 12,5 %. Jednoduše se do obchodu prokliknete přes Tipli.cz a nakoupíte jako obvykle. Obchodník zašle portálu provizi za přivedení zákazníka, z níž většina půjde zpátky do vaší kapsy.

Tento zimní kabát Christie od značky ONLY koupíte běžně za 1 439 Kč. Při nákupu s Tipli bude váš za pouhých 1 290 Kč. Ani tento obchod si za dopravu neúčtuje žádné poplatky a zboží navíc vrátíte zcela zdarma bez udání důvodu až do 100 dnů.

Dámská móda samozřejmě není to jediné, co obchod nabízí. Výhodně si vyberou i pánové a stylové kousky pořídíte i pro své děti.

Staňte se jedním z více než milionu lidí, kteří již podobně s cashback portálem ušetřili. Tipli rozdalo svým uživatelům v odměnách již více než 67 milionů korun. Cashback nabídka navíc platí neomezeně, nakupovat levněji tedy můžete nyní i za půl roku.

Kromě módy se cashback samozřejmě vztahuje i na další druhy zboží – od elektroniky, přes kosmetiku a hračky až po ubytování nebo pojištění. Dosáhnout lze přitom na odměny až ve výši 33 %. Odlište se od tedy ostatních a začněte nakupovat luxusní módu za super ceny. Zaregistrujte se na Tipli a nechte si za nákupy platit.

Napsat komentář