Svatba na statku

Jedinečná poloha statku Benice spolu se šíří možností, které nabízí a jeho krásnými historickými prostory jej přímo předurčují pro pořádání soukromých a firemních akcí. Láká vás svatba na statku? Tento sen si můžete poměrně snadno splnit, pokud víte, kam se obrátit.

Svatba a hřebčín v srdci Evropy

Statek Benice s hřebčínem Favory leží v srdci Evropy, nedaleko Prahy, Slap a Konopiště. Okolí je překrásné a nabízí mnoho variant trávení volného času. Toto místo je ideální pro milovníky koní, chovají se zde totiž starokladrubští bělouši, mimořádně vhodní pod sedlo i do zápřahu. Svatba na statku s kočárem taženým koňmi tedy nemusí být žádný problém.

Žena Svatba na statku

Rozsáhlé pozemky a spousta možností aktivit

Samota uprostřed pastvin poskytne skvělé zázemí k trávení času v přírodě. Pozemky okolo mají rozlohu okolo 60 hektarů, takže zde můžete uspořádat i akci pro mnoho hostů, problém nebude ani s parkováním. Jízda v sedle nebo v kočáře, jezdecké tábory, výuka jízdy na koni, sportování, zážitkové hry, workshopy, fotografování, dětská zoo… Je tolik možností, jak se v Benicích zabavit, a to pro dospělé i děti. Možná by vás ani nenapadlo, že součástí pozemků je i soukromé letiště pro malá letadla.

Unikátní prostory pro obřad i hostinu

Překrásný barokní statek je vkusně zrekonstruován a kromě pohoštění a prostor pro vaše události nabízí i ubytování v jedenácti stylově zařízených pokojích. Firemní akce nebo články v Benicích bude mít šmrnc a nadchne nejen pro milovníky koní. Není problém uspořádat obřad civilní i církevní, hostina se bude konat třeba v barokním špejcharu nebo na nádvoří. Vše závisí na domluvě s ochotným personálem, který se vám bude snažit splnit všechna přání a požadavky.

Žena

Trocha historie

Překrásný barokní statek Benice patři v dávných dobách například Albrechtovi z Valdštejna, jeho posledním majitelem byl František Ferdinand d’Este a do roku 1918 patřil ke konopišťskému panství. Dnes je v soukromých rukou, vzkvétá a roku 1990 zde byl založen soukromý chov starokladrubských běloušů. Dnes je Favory Benice největším privátním hřebčínem na světě, zabývajícím se chovem tohoto národního plemene!

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

eKompetence.cz

StyleMag.cz

In In

 

 

Napsat komentář