Když člověk vstupuje do partnerského vztahu, neuvědomuje si, že případné spolunažívání se nutně odrazí také ve stravovacích návycích. Každý má totiž zajeté koleje i co se týče jídla. Někdo byl zvyklý hodit do sebe před odchodem do práce nalačno kávu, nic jiného nestíhal. Druhý si raději přivstal a přichystal si bohatou snídani, v níž nesměla chybět ani marmeláda, sýry a konfitury, paštiky a teriny, čaje a nepečené čaje, možná i horká čokoláda.

Společná snídaně – základ dobrého vztahu

Pokud spolu chtějí dva lidé žít jako partneři, nezbývá jim nic jiného, než sladit i svoje stravovací návyky. Určitě lepší variantou bude, vstát raději o půl hodinky dříve a v klidu domova se nasnídat, než vyběhnout z domu bez jídla. Když si uvědomíte, že se pak možná s partnerem potkáte zase až u večeře, může být snídaně u dobrého jídla a dobrého pití (káva, čaje a nepečené čaje, sirupy a nealko, kakao, horká čokoláda) také dobrou příležitostí ke krátkému popovídání.

Nakupujte v pohodlí domova

Ke společné večeři pak patří také dobrá sklenka vína a pochoutky v podobě naloženého masa a klobásek. U televize je lepší vyměnit čokolády, čokoládové bonbóny a pralinky i kakaové boby v čokoládě za ořechy, semínka a sušené plody. Pravdou je, že milovníci sladkých požitků to bez čokolády dlouho nevydrží. Pokud sáhnete po zdravé a lahodné čokoládě, která obsahuje kozí nebo ovčí mléko; případně po bio čokoládě nebo tmavé, ručně dělané čokoládě – mlsání je dovoleno. Možná si teď říkáte, že nejlepší by bylo, mít všechny ty dobrůtky, o kterých byla v článku řeč, neustále po ruce. Jenže ráno běžíte do práce, večer se vracíte unavení z práce a kde tedy vzít čas na nákup všech těchto laskomin. Vše uvedené a mnoho dalšího včetně pesta, omáček, kečupů, těstovin, luštěnin a nakládané zeleniny pořídíte ve vynikající kvalitě a za výbornou cenu v e-shopu dobraspiz.cz. Stačí si objednat v pohodlí domova.

Napsat komentář