Motocykl je vaše druhé já – jinak se to snad ani vyjádřit nedá? Potom se jistě zajímáte o novinky ze světa motorů, sledujete trendy a zajímavosti, díky nimž si lze jízdu ještě více užít. Záznam každé cesty je nyní nadosah, stejně jako monitoring provozu, který může posloužit jako důkaz, když dojde k něčemu nečekanému. Kolize na silnicích jsou spojeny se spoustou výčitek a často i asistencí policie, ale pokud máte důkaz natočený přímo na videu ve Full HD, je jasné, že bezpečnostní složky budou mít jasno prakticky hned…

Vzpomínky, ale také řešení vleklých sporů

Když jedete na dovolenou na vlastní motorce, chcete si tu pohodu a relaxaci co nejvíce užít. Jízda i stovky kilometrů může být zábavná i napínavá, ale když si ji budete moci nahrát na video a pustit během sychravých podzimních dnů ještě jednou, určitě to oceníte. Kamera na motorku umí být hodně nenápadná a rozhodně nebude vadit ani při jízdě. Propojení se smartphonem, Full HD nahrávky, SD karta až s kapacitou 128 GB, která umožní nahrát si klidně celou cestu. Mimochodem, s krytím IP67 nebude dělat problémy ani zvířený prach nebo déšť, věrní to průvodci každého motoristy. Snadné nastavení i díky českému menu, precizní provoz během mrazivých dnů i odpoledne, které je jinak plné slunce. Stačí se jen rozhodnout a vyrazit!

Pestrý výběr napříč jednotlivými modely…

Podle čeho si vlastně vybírat? Nejlepší kamera na motorku nabídne Full HD rozlišení, které bude průkazné i pro případné policejní šetření, stejně jako skladnost, nenápadnost (což se hodí hlavně tehdy, pokud necháte motorku třeba jen pár okamžiků bez dozoru) a samozřejmě i spolehlivost. Díky propojení s mobilním telefonem si můžete všechny detaily nastavit, aniž byste museli s kamerou, jakkoliv pohnout. Zkrátka a dobře, pohodlí především!

Další zajímavou elektroniku vybírejte na eshopu cel-tec.cz

Napsat komentář