Dnes je v soukromém sektoru zcela běžné, že zaměstnavatel nabízí svým zaměstnancům také nějaké benefity. Nemusí to být nic velkého a nákladného. Jedním z malých, ale rozhodně oblíbených, benefitů je forma tzv. „office coffee“, tedy kávy do kanceláře. Jen si to přiznejme, málo kdo z nás se ráno nastartuje k plnému pracovnímu nasazení bez šálku voňavé kávy. Nemusí jít tedy o nic nákladného a přitom to příjemně naladí vaše pracovníky.

Office coffee

Všichni společně

Office coffee“ se může také stát jistým druhem společného ranního rituálu ve vaší kanceláři. Zaměstnanci se setkají u automatu, kde si jednoduše vyberou svůj oblíbený druh kávy a při tom nezávazně popovídají a příjemně se naladí na další výzvy, které je v nabitém pracovním dni čekají. A ten pocit, kdy si ke stolku odnášíte šálek kvalitní voňavé kávy, ten je zkrátka k nezaplacení.

Jděte s dobou – office coffee

Mezi moderními firmami, které hledí i do budoucna je „In In“ obrovským hitem a fenoménem. Podobný typ benefitu ocení každý pracovník. Přitom se nejedná nákladově o žádný drahý špás. Jednotlivé porce kávy se daří držet v přijatelné cenové hladině. Navíc výběr druhů, chutí a odrůd z celého světa je opravdu bohatý. Firmy, které se na „office coffee“ přímo specializují, třeba Nápojová ambulance, navíc nabízejí také potřebný servis, případné řešení akutních havárií, ale také potřebný materiál a sortiment kávy. Je tedy načase jít s dobou a pořídit do kanceláře automat na kávu, který potěší vaše zaměstnance a vaše obchodní partnery při jednáních. Ostatně, nic při obchodním jednání nenavodí příjemnou atmosféru tak, jako šálek výborné kávy.

Nápojová Ambulance – specialisté na kávu 

Napsat komentář