Otázce „co by sis přál/a k Vánocům“ se s největší pravděpodobností nevyhne nikdo – a když už, může mluvit buď o obrovském štěstí, že nemusí horečně vymýšlet nějaký dárek, nebo o nekonečné smůle, že na něho o vánočních svátcích nikdo nemyslí. Ať už je to tak či onak, možná vás někdo z příbuzných s touto všetečnou a zvídavou otázkou překvapí a dokonale zaskočí. Buďte na tento okamžik připraveni a vytaste se s jednoduchou odpovědí – my vám poradíme, co byste si měli přát pod letošním vánočním stromečkem!

 

Lék Wobenzym

Drahé nebo praktické dárky? Toť otázka!

Ve chvíli, kdy se vás maminka, manžel nebo sestra zeptá, co si přejete od Ježíška, nemusíte vystrašeně zalapat po dechu a rychle v hlavě vymýšlet ten nejvhodnější dárek. Je velice jednoduché na své blízké přijít s nápadem, že by se vám líbil týdenní pobyt na horách, předplacený vstup do nově otevřeného fitness centra nebo zaplacení kurzu potápění na jednom z cizokrajně se jmenujících ostrovů. Všechny tyto dárky jsou finančně náročné a přinesou vám do života radost skutečně jen na krátkou dobu – pobyt na horách skončí, cvičení ve fitku vás přestane bavit a kurz zakončíte certifikátem, ale nikdy si nepořídíte potřebné vybavení. Tak co teď?

 

Wobenzym

Překvapte blízké, pomozte sami sobě!

Vezměte to o letošních svátcích z úplně jiného konce a místo drahého dárku si přejte dárek praktický, který se vám bude hodit do života. Co takhle maminku poprosit o  krabici Wobenzymu, se kterým si hravě posílíte imunitu a již konečně skoncujete s bolestí v zádech, která vás trápí již několik měsíců? Nejenže se tak vyhnete strojené vděčnosti, kterou byste museli v rámci slušnosti zahrát u vánočního stromečku, kde byste si rozbalili nepadnoucí svetr, ale zároveň uděláte něco dobrého pro své zdraví. A víte co? Řekněte si o jedno balení i manželovi!

Napsat komentář