Nejenom sexy, ale hlavně sebevědomé a sebejisté bývají ty ženy, které si oblékají hezké spodní prádlo – a to jak na každodenní nošení, tak pro potěchu partnera. V šatníku žádné dámy by neměly chybět základní soupravy v podobě tělové, bílé a černé kvalitní a dobře sedící podprsenky s kalhotkami, jako jisté okořenění lze dále sáhnout ale i po bohatě zdobených kouscích či sexy korzetu s podvazky, které nikdy nevyjdou z módy.

Právě korzety rozhodně nejsou staromódní záležitostí a nenosí je jenom urozené šlechtičny – v současné době lze zakoupit takový korzet, který nestahuje a netlačí, ba naopak – je pohodlný, lichotí postavě a pomáhá dosáhnout skvělého vzhledu jak v šatech, tak bez nich. Ať už ale chcete sáhnout po korzetu na denní nošení či po takovém kousku, který využijete při speciálních chvilkách s partnerem, je vhodné se řídit několika zásadami pro výběr.

Při výběru korzetu je naprosto nezbytné správné měření, při kterém by vždy měla asistovat kamarádka nebo asistentka v případě měření přímo v kamenné prodejně. Důležitý je nejenom obvod pod prsy a přes prsa, ale i obvod pasu, který se měří lehce nad okrajem kalhot. Rozhodujícím faktorem při koupi korzetu může být i jeho délka, kterou je třeba optimálně vybrat pro docílení toho nejlepšího efektu při tvarování postavy. Ideálním doplňkem korzetu jsou podvazky. Ale pozor! Rozhodně je nenosí jenom štíhlé ženy s postavou modelek. Při výběru lze sáhnout i po stahujícím podvazkovém pásu, který bude stále velice sexy, zároveň ale také zvládne zamaskovat větší boky. Právě ženy, které mají nějaké kilo navíc, se často bojí sáhnout po krásném spodním prádle, natož po korzetu či podvazcích. V žádném případě ale není třeba se obávat – při výběru kvalitních a skvěle sedících kousků získá dáma proslulý šarm elegantní Pařížanky.

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář