Máte dlouhodobě problémy se spánkem? Nebo byste jenom chtěli udělat něco pro své zdraví? Pak by vám mohla pomoci nová přikrývka či péřový polštář. Ovšem najít v obchodě kvalitní péřové přikrývky a péřové polštáře je mnohdy takřka nadlidský úkol.

Proto jsme tu my. Již 25 let se věnujeme výrobě a prodeji kvalitních péřových přikrývek a polštářů, ložního povlečení i dětského zboží, kupříkladu dětských zavinovaček. Při jejich výrobě využíváme zejména kvalitní přírodní materiály od českých dodavatelů, zejména jde o bavlnu, vlnu a peří. V některých případech ještě přidáme menší množství syntetického materiálu, které mnohdy ulehčí údržbu polštářů i dalšího ložního prádla.

Mezi naše hlavní prodejní artikly patří péřové přikrývky a péřové polštáře. Polštáře jsou lehké a vzdušné, trvanlivé a hřejivé. Péřové polštáře se dobře přizpůsobují lidskému tělu, díky čemuž jsou v kombinaci s dalšími vlastnostmi optimální volbou pro zdravý spánek.

 

Péřové přikrývky naší výroby se vyznačují dlouhotrvající kvalitou a pozitivním vlivem na lidský spánek. Veškeré přikrývky nabízíme ve dvou variantách – standardní obsahuje 20 % kvapového peří, luxusní provedení pak obsahuje rovnou 80 procent kvapového peří. A pokud si u nás nevyberete polštář či přikrývku přesně dle svých požadavků, kontaktujte nás – rádi vám vyhovíme a vyrobím pro vás polštář i přikrývku na míru.

Zdravého spánku se může dostat i vašim dětem. Naše dětské zavinovačky jsou vyrobeny dle návrhů českých maminek, snadno se udržují a vašemu miminku přinesou ničím nerušený spánek. Navíc je možné zavinovačky použít i v autosedačkách. Zavinovačky nabízíme v několika provedeních, včetně hřejivých péřových.

Udělejte něco pro své zdraví a kupte si péřový polštář s přikrývkou, nebo dopřejte svému dítěti luxus v podobě zavinovačky. Uvidíte, že již brzy po nákupu svou investici oceníte.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

svet zeny

Press-News.cz

Napsat komentář