Lázně Luhačovice nabízejí nejen špičkovou lázeňskou péči a proslulé přírodní léčivé prameny, za jejichž blahodárnými účinky jezdí lidé z celého světa, ale i jedinečnou architekturu ve stylu lidové secese slovenského architekta Dušana Jurkoviče s překrásnými parky a okolní přírodou. Lázně Luhačovice jsou synonymem pro tradici a kvalitu lázeňské péče. Léčí se zde onemocnění dýchacích cest, trávicího ústrojí, diabetu a pohybového aparátu. Návštěvníci lázní kromě klasických lázeňských pobytů vyhledávají stále více oblíbené relaxační pobyty či wellness víkendy.

Lázně Luhačovice

Do zimy je však ještě daleko a proto Lázně Luhačovice připravily akční balíčky na podzimní období. Patří k nim Podzimní relaxace v Alexandrii a Víkend pro single cestovatele v hotelu Alexandria. V úvodu roku 2017 je k dispozici Novoroční lázeňský pobyt v hotelu Palace.

„Nejen Silvestr je již většinou vyprodán. Rovněž tak je téměř vyprodán pobyt Adventní relaxace v Jurkovičově domě. Volný je ještě Advent v Alexandrii v termínu 27. 11. – 18. 12. 2016. Několik volných míst zbývá také u výjimečného pobytu Vánoce v Alexandrii. Obrovský zájem o tyto oblíbené pobyty v závěru roku v Lázních Luhačovice jsou důkazem, že Silvestr nemusí být jen o hluku a hromadě lidí na náměstí, ale dá se strávit i příjemně, v atraktivním prostředí lázní,“ konstatoval J. Dědek.

Další informace jsou na webových stránkách www.HotelAlexandria.cz a www.LazneLuhacovice.cz.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressExpress.cz

iZprávyDnes

Novinky Zprávy 

Napsat komentář