Noblesní Francouzská restaurace je chloubou hotelu Alexandria. Výjimečné a elegantní prostředí uspokojí i náročné milovníky dobrého jídla. Zároveň nabízí i služby, které se dnes již velmi nevidí. První hosté si mohli nevšední atmosféru vychutnat již na konci 30. let minulého století. Původní interiér na vás dýchne nevšední elegancí jako v černobílých předválečných filmech. Křišťálové lustry, zrcadla, velkoplošné originální obrazy či interiérové ​​doplňky potažené pravým zlatem navodí slavnostní atmosféru už při vstupu. Sklenice, příbory či látkové ubrousky na precizně prostřených stolech dávají tušit, že zde na vás čeká nevšední gastronomický zážitek. Nespěchejte. Vybírejte z lákavé nabídky jídel a vín, zaposlouchejte se do decentní hudby a nechte si například poradit od dokonale oblečeného číšníka nebo šéfkuchařky, která vám ráda doporučí jednotlivé kulinářské speciality přímo u stolu. Kromě stálé nabídky se ve Francouzské restauraci pravidelně každý měsíc připravují i oblíbené gurmánské dny.

Žena Lázně Luhačovice

Francouzská restaurace právem patří k tomu nejlepšímu, co na Zlínsku najdete a skutečný labužník by sem čas od času měl zavítat. Jedna věc si však zaslouží zdůraznit. Je to vystupování číšníků, kteří dávají vyniknout špičkové gastronomii a dělají z Francouzské restaurace výjimečný podnik. Zde skutečně čas strávený u stolu není ztraceným časem. Nechte se tedy unést kumulovaným požitkem z atmosféry luxusního nadčasového prostředí i výjimečných jídel.

Nejoblíbenější moravské lázně – Lázně Luhačovice s více než 300 let dlouhotrvající lázeňskou tradicí lákají po celý rok k relaxaci i aktivnímu odpočinku. Neopakovatelný ráz lázním vtiskl slovenský architekt Dušan Jurkovič, jehož stavby inspirované lidovou architekturou, lákají české i zahraniční klienty. V nabídce lázní najdete širokou nabídku pobytů, ze kterých si vybere opravdu každý. Oblíbené jsou pobytové balíčky plné wellness, relaxace a hýčkání – Víkend v Alexandrii, Wellness na zkoušku, Medical wellness, velikonoční, vánoční či silvestrovské pobyty, TOP pro každý věk nebo Ochutnávka wellness. V nabídce najdete i zážitkové balíčky – Gurmánské zážitky, Tělové či obličejové rituály, Zážitky pro dva, Wellness zážitky. Ať už si vyberete jakýkoliv pobyt v Lázních Luhačovice, vždy se vám dostane prvotřídní péče.

Jako každým rokem v únoru si můžete zde pochutnat na  malých uměleckých dílech. V nabídce máme i degustační menu za cenu 330 Kč, s porcí rýžového vína saké jako pozornost. Degustační menu zahrnuje Kimchi palačinku, polévku Sundae-Gukbap, sushi Nigiri Ebi (s krevetou), Maki Sake (s lososem), Higagako salát s orientální zálivkou a jako dezert Kaki ve vanilkovém sirupu. Ochutnejte pestrobarevné pokrmy Japonska, které je nejen zemí vycházejícího slunce, ale i zemí originální gastronomie. Přímo před očima vám připravíme tradiční a oblíbené „SUSHI“. Termíny jsou 5. – 6. 2., 12. – 13. 2., 19. – 20. 2., 26. – 27. 2. 2016. Pověst nejchladnějšího měsíce v roce vylepší i Svatý Valentýn, který zahřeje nejedno srdce. U nás v Alexandrii si můžete vychutnat od pátku 12. do neděle 14. února 2016 „Menu pro zamilované“. V březnu si zase každý pátek až neděli zpestříte svůj jídelníček o zdravé, vynikající a čerstvé „Speciality z mořských ryb,“ informovala ředitelka hotelu Alexandria Miloslava Fialová.
Více informací na www.HotelAlexandria.cz a na Facebooku.

 

Napsat komentář