Až se zima zeptá, co jste dělaly v létě, měly byste odpovědět, že kromě letních šatů a letních legín jste si pořídily také jednobarevné nebo decentní barevné legíny, které vám právě v zimě udělají velmi dobrou službu. I jako vhodný oděv pro společenskou událost. Pokud je totiž venku zima, kvalitní a zajímavé legíny jsou opravdu tolerovány. Pro echt slavnostní příležitost hledejte takové vzory, které podpoří slavnostní charakter akce, již hodláte navštívit. V tomto případě mohou být legíny pod šaty opravdu skvělým doplňkem.

Legíny + dlouhé tričko

Úplně nejlepší je na legínách to, že je mohou doplnit mnohem kratší šaty, než kdybyste k šatům oblékly punčocháče. Většina žen si také může dovolit nosit anticelulitidní legíny, barevné legíny, džínové legíny, elegantní legíny, lesklé legíny, letní legíny, sportovní legíny, těhotenské legíny, zeštíhlující legíny, zimní zateplené legíny pouze s delším tričkem. Pro volný čas naprosto ideální kombinace. A právě volba legín a dlouhého trička je přímo předurčena pro hru s barvami a potisky. Je pouze důležité, vybrat si takové legíny, které mohou vypadat třeba jako kalhoty nebo naopak jako opravdové džíny.

Staňte se módní ikonou

Zatímco díky sportovním legínám se můžete stát módní ikonou v tělocvičně, díky krásným a šmrncovním šatům z e-shopu deneris.cz (business šaty, denní šaty, letní šaty, párty šaty, společenské šaty) se můžete stát módní ikonou v práci, ve společnosti, ale i tehdy, když poběžíte na nákup.

Vraťme se ale ještě na chvíli ke sportovním legínám a k legínám vůbec. Sport je základ zdravého životního stylu. Ostatně, kdo dnes neběhá a nesportuje, jako by ani nebyl. A pak, i když půjde o sportovní legíny, rozhodně nemusíte vybírat pouze z černých bavlněných legín. Moderní barvy a designy legín i šatů – správná volba právě pro vás!

Napsat komentář