Let balonem

Už jste přemýšleli čím obdarovat vaše blízké? Co takhle překvapit je například v podobě nezapomenutelného a neopakovatelného zážitku. Určitě budou vaši blízcí zaskočeni tímto originálním dárkem, ale jistě jim uděláte radost. Pokud totiž darujete někomu zážitek, má často větší hodnotu než dar materiální. Pocit ze zážitku sice není vidět – ale zůstane vám natrvalo a můžete na něj vzpomínat řadu let i po celý život. Objednejte jim let balonem, ať mají na co vzpomínat.

Žena Let balonem

Informace o letu balonem

V dnešní době existuje mnoho internetových odkazů a stránek, kde můžete získat veškeré potřebné informace. Pokud se rozhodnete absolvovat let balonem, ať už vy či vaši blízcí, měli byste vědět, co vše let balonem obsahuje. Zahrnuje tedy letenku (je přenosná a zpravidla má platnost minimálně rok), minimálně hodinu letu balonem (obvykle i déle, celý ceremoniál trvá cca 3-4 hodiny), předletový briefing, nealkoholické nápoje na palubě během letu, přípitek chlazeným sektem, předání pamětního certifikátu vzduchoplavce, fotografie, nadstandardní pojištění všech pasažérů a odvoz zpět na místo startu.

Darujte skvělý zážitek v podobě letu balonem

Jestliže stále váháte, již nemusíte. Můžete využít nabídky letů a rozhodnout se pro klasický let balonem, letem nad Prahou, kotveným letem balonem, privátním letem balonem i seskokem z balonu pro milovníky adrenalinových aktivit. Pokud si vyberete konkrétní typ letu, dozvíte se všechny informace o místě odletu, průběhu balonového letu, jakým typu balonu poletíte, délce letu, platnosti letenky a mnoho dalších užitečných informací, které budete potřebovat. Neotálejte, a zaleťte si vzhůru do oblak vstříc novým vzrušujícím zážitkům.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressWeb.4fan.cz

Press-Media.cz

Centrum Zprávy

Napsat komentář