Kdo chce opravdu udělat radost svým blízkým a dopřát jim pocit výjimečnosti, měl by se s výběrem dárků ubírat jiným směrem. Ne hmotnou věc, ale bohatství pro duši. Ukážete, že společně prožité dobrodružství je mnohem více než nový tablet nebo kabelka. Darujte vyhlídkový let vrtulníkem.

Let vrtulníkem, dárek, co překvapí a nadchne

Police plné věcí a zásuvky přetékající nezbytnostmi, po kterých jsme sice toužili, ale které nám rychle přestaly přinášet radost. To proto, že za krátkou chvílí už máme jinou touhu. Najednou vidíme, že mnohem důležitější jsou společně strávené chvíle a snažíme se vybrat víkendový pobyt, rodinnou dovolenou nebo alespoň večer plný relaxace.

Ukážeme vám, jak strávit půl hodinu nabitou nádhernými chvílemi a neopakovatelnými prožitky. Lety vrtulníkem Praha jsou tu pro všechny, co si chtějí prohlídnout stověžatou krásku tak, jako nikdy předtím. Ladně vystoupat nad střechy nejvýznamnějších budov a obdivovat poetickou atmosféru uliček, které jste procházeli třeba včera večer. Teď budou vypadat mnohem jinak. Najednou budou krásnější, klidnější a jednoduše senzační. Kde je ten spěch a stres, co cítíte na zemi? Ano, je pryč! Let vrtulníkem je svobodný, volný a plný energie.

Vrtulník Robinson R44 je skvělým průvodcem

Do výšin vás vezme vrtulník Robinson R44. Je určen pro 3 cestující a pilota. Je to výstavní krasavec o délce 9 metrů, umí uletět i 240 km za hodinu. Kabina je uzavřená a má čirá skla, poskytne vám dokonalý výhled daleko do krajiny a pod vás. Mrzet vás bude jen jediné, že nemůžete stihnout vyfotografovat nebo natočit vše co se vám líbí. Žádný strach. Soukromý let vrtulníkem je tu kvůli zážitku ne kvůli fotkám. Fascinující chvíle se vám promítnou ještě tisíckrát ve vašich vzpomínkách.

Napsat komentář