Chcete si alespoň na chvíli připadat jako princezna? Tak můžete přestat snít a dopřát si trochu toho luxusu, který si zasloužíte! A my vám řekneme, jak si dopřát, aniž byste nezruinovala peněženku.

Šperky

Jaká první věc se vám vybaví, když se řekne luxus? Co třeba nějaký slušivý šperk! A přesně takový si můžete pořídit v internetovém obchodě Sperky.cz. Vybrat si můžete z více než 12 000 šperků, ať již hledáte kouzelné prstýnky, slušivé náhrdelníky, trendy náramky nebo padnoucí náušnice.

Luxusnipradlo.cz

Jak jinak můžete dát najevo okázalost než luxusním prádlem? Právě na prádlo prvotřídní kvality se zaměřuje e-shop Luxusnipradlo.cz. V obchodě najdete kromě slušivého spodního prádla i sexy erotické prádlo, takže můžete svému milému udělat jedinečné překvapení. S oblečením z Luxusnipradlo.cz si budete připadat jako v bavlnce.

Florea

Nicméně jeden tip máme i pro pány. Přemýšlíte, jaký byste dali ženě svých snů dokonalý dárek? S nádhernou rozkvetlou růží z internetového květinářství Florea se nemůžete zmýlit. Krásná bohatá kytice poslaná až ke dveřím vaší milované je pořád v módě a věřte, že romantičtější dárek ani neexistuje.

Ušetřete na vašich luxusních nákupech

Ano, luxus něco stojí. Nicméně díky cashbacku Tipli na vašem nákupu ušetříte a budete si moct dopřát opravdu luxusní nákupy za výhodnou cenu. Cashback funguje tak, že z každého nákupu u partnerského e-shopu získáte část peněz zpět. A Tipli má oněch partnerských obchodů již více než 450. Mezi nimi jsou kromě luxusních obchodů i ty běžné jako je AliExpress, eBay, Tchibo, ZOOT, Mall.cz nebo NOTINO. Takže v případě, že kupujete prstýnek za 3450 Kč z obchodu Sperky.cz, na který Tipli nabízí 9% cashback, tak získáte zpět z nákupu 310,5 Kč. A tímto způsobem můžete šetřit na každém nákupu na internetu. Registrace na Tipli je zadarmo.

Luxus ještě nikdy nebyl dostupnější. Díky cashback portálu Tipli.cz si ho můžete dovolit i vy! Zaregistrujte se zdarma na Tipli a využívejte cashbackové odměny na každý váš nákup na internetu.

Napsat komentář