Zase jsou tu Vánoce a vy nevíte, co koupit vaší manželce pod stromeček? Je vaše manželka žena s vytříbeným vkusem, která má ráda luxusní věci? Máme pro Vás skvělý tip. Módní návrhářka Ivana Rosová se zaměřuje výhradně na haute couture, večerní šaty a luxusní dámskou byznys módu. 

Móda Ivany Rosové se vyznačuje detailním zpracováním, kvalitními látkami jako je hedvábí z Hongkongu, merino vlna z Anglie a samet z Čech. Bojíte se, že netrefíte manželčinu velikost? Žádný problém. Nemusíte hned kupovat kostýmek či šaty, ale můžete pořídit voucher v různých hodnotách. Pro náročné ženy doporučujeme v hodnotách 20 000 Kč, 30 000 Kč, 50 000 Kč. S těmi lze sestavit i kompletní byznys outfit – tedy sako, kalhoty, sukně a tři různé topy tak, aby jejich nositelka mohla kombinovat více stylů.

Ivana Rosová dlouho působila na nejvyšších manažerských pozicích v korporátním prostředí v zahraniční a poté studovala módní obor v Dubaji, proto o byznys módě ví hodně a skvělé Vám může poradit. 

Pro koupi poukázky můžete navštívit butik, který sídlí na adrese Pobřežní 78, 186 00 Praha Karlín nebo napište na info@ivanarosova.com

Napsat komentář