Skvělá práce si zaslouží odměnu. Když se společnosti daří, měli by to pocítit i její zaměstnanci či klienti, kteří se na úspěchu zásadním způsobem podílí. Jednou z možností odměny jsou luxusní reklamní předměty.

Když se řekne reklamní předměty, většině lidí se vybaví klasické reklamní propisky, které obdrží na veletrhu a po čase se jich zbaví. Pro výjimečné klienty se však hodí výjimečné dárky. Luxusní reklamní předměty mohou být rovněž v podobě psacích potřeb. Nicméně namísto jednorázových propisek půjde o kvalitní pera značky Parker či Waterman, na nichž může být vygravírováno logo vaší společnosti či přání pro obdarovaného. Takový dárek působí skutečně exkluzivně a upevňuje vzájemné vztahy.

Reklamní předměty v podobě nositelné elektroniky

Poslední roky jsou ve znamení nositelné elektroniky, která může posloužit i jako výjimečný reklamní předmět. Například sluneční brýle s kamerou působí až nenápadně a při tom spolehlivě zachytí úžasné chvíle. Celá škála sportovních fotoaparátů potěší vaše zaměstnance či jejich bližní. Příznivcům moderních technologií poté určitě neuniknou reklamní brýle pro virtuální realitu. Na veškeré tyto předměty lze natisknout logo vaší společnosti či věnování.

Luxusní vybavení kanceláře

I kancelář se může obohatit o luxusní reklamní předměty. Pokud vaši klienti či zaměstnanci pracují s počítačem či smartfonem, můžete jim udělat radost bezdrátovou klávesnicí, která se bez problémů propojí s jakýmkoli zařízením a usnadní tak spoustu práce. Velmi praktickými dárky jsou portfolia. Obsahují vše potřebné pro práci s klienty a obohacena logo společnosti či její slogan vytváří dokonalý dojem.

Zaujaly vás tyto luxusní reklamní předměty nebo máte úplně jinou představu o tom, co byste chtěli klientům darovat? Podívejte se na reklamní předměty Propaq a nechte si poradit od specialistů. Pomohou vám vybrat dárky i pro ty nejnáročnější klienty.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

svet zeny

Press-News.cz

Napsat komentář