Jste milovníkem hudby a rádi ji posloucháte při cestování do práce, do školy či třeba při sportování? Pak potřebujete naše mp3 přehrávače. Nabízíme mp3 přehrávače s displejem i bez něj v krásných designech a mnoha barevných provedeních za opravdu nízké ceny. Kdo jsme? http://finlist.cz!

MP3 přehrávače

Nabízíme malé a praktické mp3 přehrávače v kovovém těle v šesti různých barvách – růžové, černé, bílé, zelené, modré a červené. Mp3 přehrávače mají spony k přichycení, čímž jsou velmi praktické právě například u běhu či vykonávání jiných sportovních aktivit. Paměť přehrávače lze rozšířit až do 8GB pomocí paměťové karty (ta však není součástí balení). Součástí balení jsou sluchátka a USB kabel. Dalším plusem našich mp3 přehrávačů je, že jsou dodávány v praktickém plastovém obalu, ve kterém můžete sluchátka uchovávat.

 

Mp3 přehrávače s displejem

V naší nabídce se nachází také mp3 přehrávače s displejem, které mají řadu skvělých funkcí, jako je ekvalizér a různé režimy přehrávání. Mezi další přednosti těchto přehrávačů patří také výborný zvukový výstup a možnost nastavení hlasitosti ve třiceti krocích. Mp3 přehrávače s displejem nabízíme v devíti různých provedení bez SD karet, ale také v dalších třech provedeních s SD kartami.

 

Bezdrátové reproduktory k mp3 a mobilu

Rádi posloucháte hudbu pořádně nahlas? Pak vám nabízíme naše designově vychytanéhttp://finlist.cz, které můžete připojit k vašemu mp3 přehrávači nebo mobilu. Naše bezdrátové reproduktory mají skvělý zvuk, jsou lehce přenosné a jsou velmi jednoduché na ovládání. Nabízíme pět různých variant produktu, mezi které patří také zamilovaný reproduktor s nápisem „I love you“, který může být vhodným dárkem pro vašeho miláčka (1. Máj – svátek zamilovaných, je za rohem!).

 

Tyto a mnohé další produkty najdete na webových stránkách mplevne.cz. Přijďte si vybrat, stojí to za to!

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

eKompetence.cz

StyleMag.cz

In In

 

Napsat komentář