Už dávno neplatí, že jsou nebankovní půjčky předražený produkt. Naopak nebankovní půjčku lze získat také zdarma, bez úroků. Jak je to možné?

Půjčka do 15000 Kč není problém

Produkt zvaný krátkodobá půjčka do 15 000 Kč umožní si půjčit menší částky se splatností 30 dnů na cokoliv. Nový zákazník může využít jedinečnou nabídku a získat bezúročnou půjčku. Jako nový žadatel můžete po splnění podmínek získat až 5000 Kč a to zcela zdarma. V daném termínu vrátíte pouze poskytnutou částku. Délku splatnosti si zvolíte jednoduše sami. Je možné peníze vrátit předčasně.

Nebankovní půjčka

Ověřený a spolehlivý poskytovatel vám nabídne půjčku na cokoliv. Je potřeba mít pravidelný příjem, půjčky nejsou poskytovány dlužníkům se záznamem v registru a nebo dokonce s exekucí. Podmínkou je mít pravidelný účet v bance a být občan ČR od 25 do 65 let.

První půjčka zdarma vám umožní vyzkoušet si, zda je pro vás vhodná. V případě, že budete spokojeni, můžete si kdykoliv půjčit znovu. Ověření žadatele probíhá také prostřednictvím bankovního účtu, ze kterého odesílá verifikační platbu ve výši 1 Kč na účet společnosti.

Nebankovní půjčky pro každého

Nebankovní půjčky jsou vhodný produkt pro každého žadatele, který si potřebuje půjčit jen na kratší období, například než dorazí výplata nebo mateřská. Nebankovní půjčka je vhodná pro studenty, ženy na mateřské i seniory. Půjčka lze sjednat online, nemusíte nikam chodit, což je jedna z výhod, kterou ocení každý žadatel. Peníze obdržíte do 15 minut od vyřízení půjčky. Záleží na tom, zda máte účet v některé z bank, se kterými poskytovatel spolupracuje. U mezibankovních převodů obdržíte peníze do 24 hodin.

Půjčit si peníze je snadné, stačí vyplnit jednoduchý formulář a mít aktivní připojení telefonu. K získání půjčky není potřeba ručitel, ani zástava nemovitosti.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Krásné Bydlení

SEO odkazy

eKompetence.cz

Napsat komentář