Drony mají dnes neuvěřitelné množství využití. Umí doručit zásilku, pomáhají záchranářům, hasí požáry, pomáhají s natáčením i focením. Existuje však ještě jedna oblast, kde skvěle vynikají a tou je zábava. Když se spojí obrovské množství speciálně upravených dronů, předvedou strhující dron show. Vypadá úchvatně, neboť stejně jako synchronizovaní akrobati, tak i drony jsou schopny předvést krásnou ukázku svého umu. 

Na noční obloze se rozzáří více než hvězdy, předvedou úžasné kreace, vytvoří obří světelné 3D objekty, které se budou transformovat, hýbat a fascinovat každého diváka. Je to jako balet na nebi. Ve světě si drone show získává stále větší popularitu. Drony vám ukáží něco výjimečného, aniž by rušily zvěř, či byly nešetrné k životnímu prostředí. Přehlídku, která demonstruje tuto vyspělou technologii, je možné vidět ze vzdálenosti až jednoho kilometru.

První drone show v České republice a na Slovensku

Tato show nemá na území Česka ani Slovenska obdoby. To se mění díky společnosti MAGIC DRONES s.r.o., která drone show již nabízí. Pokud toužíte po něčem netradičním, rozhodně shlédněte video drone show, které vám přiblíží, jak tato světelná show vypadá. 

Líbilo by se vám vidět drone show vašem městě nebo obci? 

Více na Magicdrones.cz

Napsat komentář