Asi každý to známe. Zklamali jsme se v lásce a marně se snažíme najít někoho, kdo by nám opravdu dokázal naslouchat a kdo by nás bral jako svou druhou polovinu. Zkusili jsme již všechno, od sociálních sítí přes klasické seznamky, ale ne a ne najít toho pravého.

Seznamka pro každého

Pak by mohl být Tinder přesně tím, co hledáte. Co že to vlastně Tinder je? Ve své podstatě je rovněž Tinder seznamka, ovšem funguje jinak než ostatní. Po celém světě ji používají miliony uživatelů, mnozí z nich díky Tinderu našli to, co hledali – lásku. Tahle seznamka-neseznamka vznikla jako start up před takřka pěti lety, a již tou dobou uchvacovala odborníky i laickou veřejnost. Princip je naprosto jednoduchý – vidíte velkou fotografii se jménem, a podle toho, zdali se vám ten, koho vidíte líbí, „swajpnete“ buď vlevo, nebo vpravo.

V Česku se však Tinder začal výrazněji prosazovat až nedávno. O co později jeho kouzlo Češi objevili, o to více zapálení v jeho používání jsou. Dnes již není problém narazit na potenciálního partnera ve všech větších městech, čím dál víc se Tinder rozmáhá i v menších městech.

Teď už tedy víte, co to Tinder je a jak funguje. Dalším krokem tedy je ho začít používat. A jak se zaregistrovat na Tinder? Je to úplně jednoduché. Tinder funguje pouze skrze mobilní aplikace pro Android a iOS, a registrovat se nelze jinak než přes Facebook. Nebojte se, Tinder vaše data nezneužije ani nezveřejní bez vašeho svolení.

Pokud tedy vlastníte zařízení se systémy Android nebo iOS, nic vám nebrání začít Tinder používat a objevovat potenciální přátelé a partnery.  Na následujícím odkazu naleznete Tinder ke stažení. Tak hodně štěstí a swajpování zdar!

Napsat komentář