Ani podnikatelům se nejednou nevyhne potřeba vzít si půjčku. Protože žádná podnikatelská aktivita není ani sama o sobě zárukou toho, že se bude vždy dostatečně vyplácet, a přidáme-li k tomu ještě ten zpropadený lidský faktor, může se tu toho věru hodně pokazit. A když k tomu přidáme navrch i to, jak může podnikání ovlivnit třeba stát nebo jiná pohroma…

Zkrátka se takoví podnikatelé někdy bez půjčky neobejdou. A vybírají-li si skutečně zodpovědně, pro kterou se rozhodnout, padne jejich volba nejednou na nebankovní sektor, jehož nebankovní hypotéka může být nejenom účinným typem pomoci, ale klidně i tím úplně jediným, na co takový soukromý podnikatel v nesnázích dokáže dosáhnout. A to proto, že se jedná o finanční produkt, u kterého se návratnost zaručuje jinak než u většiny běžné konkurence.

U této hypotéky musí žadatel splnit vlastně jenom dvě podmínky:

– musí se za půjčené peníze zaručit nemovitostí

– musí mít příjmy, z nichž lze hradit aspoň ty nejnižší možné splátky

Pokud dotyčný v tomto vyhovuje, může si o tuto hypotéku klidně zažádat, bez obav, že ho odmítnou. Protože by na tom musel být opravdu hodně špatně ve všech ostatních ohledech, aby mu tu řekli ‚ne‘.

Stačí tu vyplnit formulář na webu poskytovatele dotyčné půjčky, zaslat mu několik snímků oné k zastavení určené nemovitosti, a díky tomu odpadají jakékoliv obavy, že by se někdo nedočkal pomoci třeba kvůli záznamu v registrech dlužníků, špatně vypadajícímu daňovému přiznání, jiným dluhům a podobně.

Půjčka je schválena více než rychle, po podpisu smlouvy (neobsahující žádné skryté poplatky či jiné nevýhody) je převedení peněz rovněž bleskovou záležitostí. A to bez ohledu na to, o kolik peněz se jedná, byť může jít o nemalé částky, dosahující až sedmdesáti procent odhadní ceny zastavené nemovitosti.

Takové peníze pak lze využít na splacení čehokoliv, co s podnikáním dotyčného člověka souvisí.

A splácení? To se může protáhnout klidně i na třicet let. Během nichž dokáže takovou půjčku určitě splatit každý.

Napsat komentář