Nové finanční zaměstnanecké benefity – nebojte se o ně požádat

Zaměstnanecké benefity se staly nedílnou součástí při hledání práce i při rozhodování, jestli práci změnit či nikoliv. V současné době většina firem poskytuje v průměru deset benefitů, ze kterých se stal téměř standard. Firmy mají v průměru 8 – 12 tisíc Kč v benefitech ročně na zaměstnance, ale zaměstnanci reálně využijí v průměru jen asi 4 tisíce Kč. Firmy hledají další možnosti benefitů, často se ale stane, že benefity nevyužijete a na poslední chvíli řešíte, kde a za co utratit své poukázky.

Program Benefino vám umožní získat zajímavé finanční benefity, které vám mohou pomoci vyřešit mnohé nečekané životní situace, zálohou na výplatu počínaje a zaměstnaneckou půjčkou konče.

Nejoblíbenější a nejvyužívanější benefity:

 • mobilní telefon
 • stravenky závodní stravování
 • pitný režim
 • služební automobil
 • počítač
 • příspěvek na penzijní připojištění
 • příspěvek na životní pojištění
 • Flexi poukázky
 • sick days
 • jednorázové odměny
 • dny dovolené nad zákonný nárok

Nejdůležitější pilíře spokojenosti.

V současné době mnoho zaměstnavatelů nabízí řadu zaměstnaneckých benefitů, které zvyšují kredit společnosti a udržují zaměstnance v příjemném pocitu, že získávají něco navíc. Nejoblíbenější benefity jsou samozřejmě ty viditelné – stravenkou zaplatím oběd nebo nákup, o týden navíc v roce se můžu věnovat na dovolené rodině, firemní auto k soukromým účelům rozhodně pomůže. Ale co když se začne sypat rodinný či osobní život. Představte si situaci, kdy váš rodinný život naruší porouchaná pračka a týden na to myčka, k tomu navíc děti musí jet na školu v přírodě a vám chybí potřebná finanční hotovost.

V tomto případě Vám stravenky, mobil nebo auto nepomohou, ale pomohla by záloha na výplatu – formou půjčky, případně v horší situaci možnost půjčky. Tyto zaměstnanecké benefity jsou možnosti k řešení nenadálých životních situací a je jedno jestli jste mladý pár, který zařizuje byt, nebo se zrovna rozvádíte.

Firem, které půjčují je hodně. Řešením může být třeba zaměstnanecká a k tomu bezúročná půjčka, se kterou vám pomůže zaměstnavatel. Průzkum UniCredit říká, že 24% lidí by si rádo půjčilo u svého zaměstnavatele, protože je to bezpečnější než půjčka u různých finančních společností, které fungují na našem trhu. Zaměstnavatelé každoročně hledají a chtějí rozšiřovat portfolio svých benefitů a mezi nejzajímavější a nejvyhledávanější v současnosti patří právě tyto nové finanční zaměstnanecké benefity, které se na českém trhu objevili teprve nedávno a najdete je pod jménem Benefino.

Záloha na výplatu – pokud potřebujete díky nenadálým okolnostem rychle finance, pomůže Vám záloha na výplatu. Bez zbytečného vysvětlování vyřešíte nečekaný výdaj a můžete zafinancovat ihned cokoliv, co potřebujete.

Bezúročná zaměstnanecká půjčka – půjčíte si od důvěryhodného zdroje a splatíte jen tolik, kolik si půjčíte. Úrok za Vás platí zaměstnavatel jako formu zaměstnaneckého benefitu. Splátky se Vám pravidelně odečítají z platu, takže se nemusíte se bát opožděných splátek.

Konsolidace úvěru bez úroku – při převedení své půjčky k Benefinu za Vás úrok platí zaměstnavatel formou zaměstnaneckého benefitu. Splátky se Vám se odečítají pravidelně z platu.

Benefino.cz je diskrétní program, který vám dává šanci zajistit financování na to, co potřebujete, aniž byste museli komukoliv složitě svou situaci vysvětlovat nebo žádat. Celý systém funguje online a stejně jako vám umožní navrhnout vaši firmu do programu finančních benefitů, vašemu zaměstnavateli umožňuje zjištění zájmu o službu mezi svými zaměstnanci. A pokud se dostanete do situace, že budete některý z benefitu potřebovat, vaše firma vám ho zcela jednoduše poskytne.

Napsat komentář