Všichni jistě vědí, oč jde, když se řekne parfums.cz. Jenomže známý oblíbený e-shop nedávno změnil název na Notino. Tím se nyní prezentuje po celém světě. Již ve 14 zemích světa ženy vybírají nejen parfémy, ale i kosmetiku a doplňky na Notinu. A protože se blíží Vánoce, co se takhle podívat na pár tipů na vánoční dárky pro vaše blízké?

Ráj parfémů

Pokud nevíte, co nadělit mamince, tatínkovi, sestře nebo bráchovi, prozkoumejte parfémy Notino. Najdete zde jak dražší parfémy od světových značek, tak levnější, ale stále velmi oblíbené a vyhlášené toaletní vody, které potřebujeme všichni. Stačí zvolit kritérium, dle kterého vybrat – vše lze navolit v přehledném menu, kde najdete parfémy pro muže, ženy, děti, ale nebojte se prozkoumat i vzorky, kde lze objednat malé množství parfému za rozumnou cenu a vyzkoušet tak, která z vůní je nejlepší a tu potom objednat v plném balení.

Žena

Jak zkrotit hustou hřívu i jemné vlásky?

Tangle Teezer se stal jedinečným společníkem mnoha dívek i žen. Jde o celosvětový hit. Pod tímto označením tedy najdete originální kartáč, který si umí poradit s hustými vlasy, ale stane se nedocenitelným také pro majitelky jemných, často se cuchajících vlasů. Díky svému tvaru padne dokonale do ruky, což je také velkou výhodou. V nabídce je navíc hned v několika barevných provedeních, od elegantní černé až po svítivou modro-růžovou.

Balzám světových hvězd

Když byla v New Yorku v roce 2006 založena společnost Evolution of Smooth, nikdo asi netušil, že zkratku EOS bude znát brzy celý svět. Společnost se od počátku specializovala na přípravky péče o pleť a tělo, nejznámějšími se však staly balzámy na rty. EOS balzám si oblíbily také slavné ženy jako Hilary Duff nebo Jennifer Lopez. Originální balzámy s bambuckým máslem, vitamíny C a E se navíc pyšní mnoha příchutěmi, mezi kterými si najde každá tu svoji. Jistě vás také potěší, že značka EOS netestuje své produkty na zvířatech. Takovýmto balzámem sice asi nepotěšíte muže, ale nešlápnete vedle, pokud jej nadělíte pod stromeček kamarádce, dceři, nebo třeba sami sobě, protože je důležité umět obdarovat i samu sebe!

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

svet zeny

Press-News.cz

Napsat komentář