Blíží se narozeniny Vašeho dítěti a nevíte si rady s výběrem dárku? Buďte originální a dopřejte Vašemu dítěti den plný hraní v moderním hračkářství Hamleys Praha.

Kde prožít narozeniny s dětmi?

Hračkářství Hamleys nabízí jedinečnou příležitost pro hraní, jak pro velké, tak malé děti. Zkrátka navíc rozhodně nepřijdou ani jejich rodiče. V dlouhých zimních dnech zde můžete strávit Váš volný čas a vrátit se společně s Vašimi ratolestmi do bezstarostného dětství. Vstupenka do tohoto hračkářství se může stát také milým dárkem pod stromeček pro rodiny s dětmi. V neposlední řadě mohou děti v hračkářství Hamleys oslavit jejich narozeniny. Na ploše přibližně 6000 m2 si můžete pohrát s moderními i tradičními hračkami, vyzkoušet se mnohé atrakce a zažít spoustu legrace. Hračkářství v Hamleys si zamilujete během první návštěvy. Na hračky se zde nemusíte pouze dívat, ale můžete si některou pořídit také domů. Z atrakcí rozhodně nevynechejte Benátský kolotoč, zrcadlové bludiště nebo hernu virtuální reality.

Jaký vybrat dárek pro celou rodinu k Vánocům?

Se staršími dětmi si můžete zahrát čím dál tím oblíbenější adventure golf. Na tuto aktivitu www.firmanazazitky.cz/s-rodinou-na-adventure-golf si sice budete muset počkat minimálně do jara, avšak rozhodně to bude stát za to. V Horním Bezděkově najdete jediný areál v České republice, který nabízí dvě typově odlišná hřiště adventure golfu. Nepřehlédněte ani pomyslnou devatenáctou jamku zvanou Tyrolská hospůdka. Vaří zde poctivou kuchyni dle originálních tyrolských receptur, které plně zaplní vaše vyhládlá bříška. Skvělým dárkem k blížícím se Vánocům se může stát a-jumping. Jde o skákací boty, s nimiž lze skákat, pobíhat a dokonce provádět i nejrůznější triky. Speciální boty umožní skok vysoký až dva metry a dlouhý pět metrů. A to vše za pozoruhodné rychlosti až čtyřicet kilometrů za hodinu. A-jumping nadchne především ty, kteří se nebojí žít naplno a vyzkoušet vše, co se jim dostane pod ruku. Pro méně akční děti bude skvělým dárkem i dětské kolo.

Napsat komentář