Blíží se narozeniny Vaší přítelkyně a Vy jste letos naprosto bez nápadu? Rozhodně nepropadejte panice, neboť Fima na zážitky Vám velmi ráda poskytne originální tipy na narozeninové dárky.

Jaký vybrat dárek pro přítelkyni k narozeninám?

Zapomeňte letos na tradiční dárky, které sice udělají bezpochyby radost, avšak za pár měsíců si na ně vzpomene jen málokdo. Třebaže každou ženu potěší dárek v podobě šperku, parfému nebo elegantního kousku oblečení, zážitky od společnosti Allegria řeknou mnohem více. Již při otevření obálky s poukázkou na některý ze zážitků napoví, jak moc Vám na partnerce záleží. Jistě budete mít radost také Vy z jejího nadšení z dárku pro přítelkyni. Jen na Vás bude záležet, zda darujete zážitek jen jí samotné, nebo zda zvolíte některý ze zážitků pro pár. Společně si tak můžete dopřát například indickou degustaci v Zátiší, projížďku po Vltavě s horkou lázní nebo večeři v Tančícím domě.

Jak udělat jen tak radost?

Na webovém portále Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz/originalni-darky/ však nemusíte čerpat pouze tipy na narozeninové dárky, nýbrž také na svatební dary, dárky k Vánocům nebo jen tak dárky pro radost. Čas od času má každý z nás chuť jen tak potěšit někoho, na kom mu záleží a komu chce říct – mám Tě rád. Právě v takovou chvíli přichází na řadu dárky pro radost. Muže můžete mile překvapit jízdou v silných sportovních i terénních vozech a dopřát jim tak možnost splnit si dávný sen. Ženy jistě potěší relaxace během masáže Paradise Bali či eurovíkend v některém z evropských měst. Něco nového se můžete naučit během kurzu výroby čokolády nebo jednodenního divadelního kurzu.

Napsat komentář