Kytička ke Dni matek rozhodně neuškodí, ale co taková netradiční oslava, která trvá celé tři dny? Prodloužený hudebně-taneční víkend věnovaný speciálně Dni matek si pro vás přichystalo taneční uskupení NANOHACH spolu se skupinou Yellow Sisters. Proto si v diáři zakroužkujte termín 6. – 8. května, bude veselo.

Už v pátek 6. května se v 19:00 otevřou dveře pražského studia Alta, kde na vás budou čekat Yellow Sisters se svou hlasovou dílnou. Zjistíte v ní, jak se dá pracovat s lidským dechem a hlasem, vyzkoušíte si hlasovou improvizaci a vaše tělo se na chvilku stane opravdovým hudebním nástrojem. Hned po ukončení hlasové dílny se společně s ostatními vypravíte do Stromovky a užijete si krátký koncert Yellow Sisters a představení tanečního souboru NANOHACH. Ten předvede emotivní vystoupení Suna on onna/Písečná žena. Točit se bude kolem žen ztracených v písečné krajině, kde jim všudypřítomné světlo ze strážní věže nedovoluje ani snít, ani spát.

Na páteční představení a hlasovou dílnu naváže víkendový program – v pátek i v sobotu se vypravíte vždy na dva semináře ve studiu Alta. Každý den pro vás bude připravena již známá hlasová dílna a taneční seminář vedený Michalem Záhorou a Dagmar Chaloupkovou.

Program

Pátek 6. května
19.00-21.00 Studio ALTA hala 23, hlasová dílna s Yellow Sisters
21.30-22.30 park Stromovka, koncert Yellow Sisters a představení Suna no onna/Písečná žena (Lea Švejdová/NANOHACH), společný odchod ze Studia ALTA ve 21:15

Sobota 7. května, Studio ALTA hala 23
14.00-15.30 taneční dílna, Michal Záhora, hudební korepetice David Smrž (kytara)
15.45-17.15 hlasová dílna, Yellow Sisters

Neděle 8. května, Studio ALTA hala 23
9.00-10.30 hlasová dílna, Yellow Sisters
10.45-12.15 taneční dílna, Dagmar Chaloupková, hudební korepetice David Smrž (kytara)

Prodloužený víkend vás, včetně představení, vyjde na 1 100 Kč. Své místo si můžete zamluvit nejdéle do 2. května na e-mailové adrese nanohach.info@yahoo.com nebo na telefonu 732 271 309 (H. Malík).

Akci podpoříte především svou účastí, velký dík pak patří také Ministerstvu kultury, městu Praha, studiu Alta, konzervatoři Ducan centre, Balada Site, portálu Taneční aktuality a mediálnímu partneru studiu JAVI.

 

Napsat komentář