Vánoce jsou konečně za námi – to zas bylo utracených peněz! Největší dilema bylo nakupování vánočních dárků pro ženy, protože ženy jsou ta nejvíce vybíravá stvoření. Pánové si určitě opět lámali hlavu s tím, co jim mají koupit. Vyhrály určitě šperky, ale taky kosmetika nebo dárky, které si vybraly ženy samy. Pokud jste si, pánové, mysleli, že od dárků bude nyní zase rok klid, tak jste se šíleně spletli. Blíží se totiž svátek všech zamilovaných!

Valentýn je sice americkým svátkem, ale do Čech se dostal rychlostí blesku. Slavíme ho podobně, jako v Americe. Ženy většinou svým partnerům nekupují nic, pánové by se pro ženy mohli utlouct. Nejčastěji se kupují bonboniéry a květiny, ale pokud chcete ženě dát něco, co jí vydrží, měli byste ji koupit něco z našich tipů.

Vyberte jí sexy spodní prádlo!

Sice se říká, že by pánové neměli svým ženám kupovat spodní prádlo, protože ne každé ženě sedí všechny střihy a materiály, ale nikdy se nestalo, že by žena za takovou podprsenku nebo kalhotky nebyla ráda! Pokud se rozhodnete koupit ženě spodní prádlo, měli byste sáhnout po co nejpohodlnějším. S tím vždy zabodujete. Samozřejmě kupte i takové prádlo, které se líbí vám samotným – nebojte se krajek nebo mašliček.

Je libo kabelka?

O ženách se všeobecně ví, že milují kabelky! Tudíž ani s takovou kabelkou nešlápnete vedle. Než se však vydáte do obchodu, prozkoumejte kabelky své milé, abyste poznali její styl. Pokud jí koupíte trochu podobnou, přesto barevně jinou kabelku, bude vám nesmírně vděčná a bude si myslet, že ji skutečně posloucháte.

A co třeba boty? Troufnete si?

Stejně jako kabelky milují ženy i boty. Na boty mají ženy úchylku, dalo by se říct. Než se vydáte do obchodu, zjistěte si její velikost. Opět platí, že byste mohli prozkoumat botník, abyste poznali styl, jaký vaše partnerka nosí.

2 thoughts on “Pánové, víte, co ženě pořídit na Valentýna?

Napsat komentář