I když se na ně neklade velký důraz, pánské bundy opravdu tvoří jednu z nejdůležitějších částí vzhledu. Jsou totiž vidět jako první, a proto tvoří prvotní dojem muže. Může mít tedy na sobě tu nejlepší košili či svetr, ale pokud nebude oblečen ve správné bundě, celý outfit poté nepůsobí dobře.

Pánské bundy

Pánské zimní bundy jsou v podstatě nutností. Pokud muž nefandí kabátům, bunda je opravdu důležitá. Její výběr by se měl především točit okolo materiálu. Nízké teploty v zimě totiž musí tato bunda vydržet, proto je třeba investovat do kvality.

Pánské bundy v kolekci

Déšť, zimu či jiné nepříznivé počasí musí zase vydržet pánské podzimní bundy. Proto je tedy také důležité vybrat ten správný a kvalitní materiál. Převládají zde barvy podzimu, takže nějaké veselé zářivé odstíny zde nečekejte. Stejné podmínky vyžadují pánské kožené bundy. Nosí se právě především na podzim, i když s kvalitním kouskem se dá vydržet celý rok. I přes jejich materiál však působí elegantně a hodí se snad opravdu ke všemu. Ležérně působí například v kombinaci s obyčejným tričkem či mikinou, ale pokud si pod bundu vezmete košili či svetr, rázem budete působit upraveně a formálně.

Až bude jaro

Největší možnost výběru nejspíše přináší pánské jarní bundy. Jako celé toto období jsou totiž barevné a veselé. Najdete zde také mnoho druhů vzorů či různých provedení. Na jaře se tedy můžete lehce odvázat při výběru této bundy. Důležité je především, aby bunda zachovala svůj elegantní vzhled a trochu formálnosti.

 

Napsat komentář