Existuje  pět typů obleků, ze kterých by si měl správný muž vybrat. Pánské oblečení by neměly být jen odrbané džíny a tričko s mickey mousem. Je potřeba občas prezentovat. Nevíte jaký oblek si vybrat si pro kterou příležitost vybrat?

Žena Pánské oblečení

Černý pánský oblek

Konzervativním a univerzálním pánským oblečením je klasický černý oblek v plátnové či keprové vazbě. Černá barva je velmi praktická a dá se využít i při slavnostních příležitostech. K černému obleku noste černé boty, ponožky a bílou košili. Černý oblek střídejte minimálně s jinou barvou obleku jako je šedý či modrý.

Pánské oblečení pro byznys

Muži se mylně domnívají, že základní barvou obleku pro byznys je černá. Ideální oblek na denní nošení do práce je modrý nebo šedý, v tmavším odstínu. Například modrý oblek sluší každému muži. K modrému obleku volte hnědou obuv a klidně si klopu byznys obleku doplňte bílým kapesníčkem nebo zkuste barevné ponožky. Modré sako lze zvolit i ke sportovním kalhotám.

Black Tie

V případě, že na pozvánce stojí formulka Black tie, je jasné, že je potřeba si obléci smoking a nezbytný je i černý motýlek. Smoking se nosí jen ke slavnostním příležitostem a rozhodně si jej neoblékejte před 18. hodinou.

Pánský oblek si můžete vzít i jen tak

Pánský oblek nemusíte nosit jen jako předepsaný dress code. Pánské oblečení má mnoho variant a muži příliš nejsou zvyklí nosit oblek třeba jen proto, že se v něm cítí dobře. V létě můžete volit variantu ze lnu či bavlny, klidně pod sako můžete mít obyčejné tričko a kalhoty si lze nechat zeštíhlit.

Pánské oblečení  jako ze žurnálu

si můžete připadat v saku s dvouřadým zapínáním, které se vrací do módy. Je ideální na štíhlou postavu, se vzorem širšího pruhu nebo větší kostky.

Pánské oblečení objednáte pohodlně také přes internet a není třeba se ničeho obávat. V případě potřeby můžete zvolit jinou velikost.

Napsat komentář