Párty stany nejsou jen na ozdobu, ale v letním období mají i praktické využití.  Stany nás spolehlivě ochrání před nečasem a podnikatelům zvýrazní jejich podnikatelské aktivity.  Vaše logo umístěné na přístřešku nelze přehlédnout a zákazníka jednoznačně upoutá a tím se zvyšuje účinek reklamy. Trh nabízí širokou paletu barev v různém designu. Stavba jednoduchého párty stanu pro jednu až dvě osoby trvá sotva minutu.  Oceníte – snadný transport, rychlou montáž, ke které nepotřebujete žádné nářadí. Vysoká variabilita, mnoho rozměrů stanů (3x3m, 3,5×3,5m, 3x4m, 3x9m, 4x4m, 4x6m, 6,5x9m, 6x8m a 4×8 m).

Párty stany skladem na T-zboží.cz – dodáme do 2 dní!

Párty stany

Párty stany jsou stabilní a opatřeny suchými zipy

Střecha stanu je po obvodu opatřena suchými zipy, na které se jednoduše přichytí bočnice. Párty stany mají lehkou hliníkovou konstrukci, což usnadňuje manipulaci. Materiál je 100% polyester s polyuretanovým zátěrem, odolnost vůči plísni. Při potisku se můžete spolehnout na UV stálost barev bez možnosti zničení grafiky ani poškrábáním a manipulací.  Menší   párty stany se dají rychle smontovat i demontovat. Znečištěné střechy a bočnice lze prát při teplotě 30 ° C. Nikdy nepoužívejte chemické čistidla! Pokud byla střecha použita za deště, je nutné ji nechat v rozloženém stavu vyschnout.

Párty stany nakupujte pouze v provětřených eshopech

Pořídit si párty stany není levná záležitost, zejména pokud podnikáte a potřebujete těchto výrobků hned několik. V tomto ohledu je nejspolehlivější špičkový internetový obchod t-zbozi.cz o čem svědčí i zlatý symbol Heureka, ověřeno zákazníky. V sekci ´Příslušenství´ si můžete přiobjednat boční stěny, moskytiéry, nůžkové konstrukce, osvětlení, přenosné tašky nebo střechy. Tento eshop není specialista pouze na párty stany, ale dá se zde objednat i další vybavení pro váš lepší domov.

Mohly by se hodit recepty na párty chuťovky.

 

Napsat komentář