Personální agentura je důležitý pomocník při hledání práce

Personální agentura zprostředkovává práci lidem díky kontaktům se společnostmi a firmami, které zrovna volná místa nabízí. Noví zaměstnanci tedy práci začínají přes agenturu. Agentura za ně poté odvádí sociální a zdravotní pojištění. Tento druh zaměstnaneckého poměru je dnes poměrně rozšířený, rozdíly mezi agenturním a klasickým zaměstnavatelem nejsou v podstatě žádné. Zaměstnanec agentury dále agentuře nic neplatí, neodvádí jí žádné poplatky během výkonu své práce pod ní.

Díky tomu, že vám zkušení personalisté vyberou zaměstnání přesně podle vašich představ a zadaných kritérií, ušetříte hodiny hledání a shánění vhodných nabídek v novinách či na internetu. Takové nabídky také bývají velmi rychle obsazené či zaplněné velkým množstvím uchazečů. Právě tomu se při využití agenturního zprostředkování vyhnete, neboť bude mezi prvními, kteří se o místu dozví a kterým bude nabídnuto se o něj ucházet. Můžete se spolehnout, že při hledání práce budou personalisté brát ohled na všechny vaše požadavky a udělají maximum pro to, aby vám našli právě to nejvhodnější místo. Mimo jiné vám můžou poskytnout pomoc se sestavením zajímavého životopisu nebo vás nasměrovat podle vašich požadavků a schopností přesně tam, kde vám to bude nejvíce vyhovovat.

FinMagŽirafa.cz má přehled ohledně volných pracovních pozic v mnoha odvětvích a oborech. Díky působnosti a rozšíření poboček po celé České republice najdete zaměstnání pod kvalifikovaným zaměstnavatelem a v místě vašeho bydliště. Personální agentura Žirafa se může chlubit i pobočkou v Benešově, což umožňuje nábor dalších zaměstnanců a větší dosah právě v tomto okrese. Pro více informací můžete kontaktovat Ivetu Dlouhou: iveta.dlouha@zirafa.cz, která vám ochotně poradí a zodpoví další otázky.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter

Promo clanky

SEO odkazy

 

 

 

 

 

Napsat komentář