Nemyslím si, že existuje žena, která by na toto prohlášení nepřikývla, že bot není nikdy dost. Existují však modely, kterými – ačkoli se Vám nemusí úplně líbit – musí být vybavený každý dámský šatník, protože dříve nebo později přijde den, kdy je budete potřebovat. O jaké boty se jedná?

Komfortní baleríny

Toto je jeden z populárnějších modelů bot v letním období. Relativně levné, lehké, měkké a pohodlné – dámské baleríny jsou ideální v nejteplejším období roku. Můžete je spojovat s trošku ženštějším oblečením, takovým jako šaty nebo sukně, však budou také harmonizovat ve spojení s rovnými džíny. Vyplatí se zařadit do šatníku alespoň jeden pár tohoto typu bot – věřte, že je dříve nebo později budete potřebovat!

Elegantní lodičky

Stylové dámské lodičky je absolutní must have v dámském šatníku. Jednoduché, a zároveň velmi ženské a elegantní – přitahují pozornost a umožní stvořit výjimečné stylizace pro každý den, ale také i pro důležitější akce. Můžete je využit k stvoření pracovního oblečení, na setkání s přáteli, rodinné události nebo oficiální setkání. Nevelký, dosti široký podpatek zajistí komfort a zároveň výjimečný vzhled!

Sportovní sneakersy

Nezávisle na tom, zda pravidelně sportujete, zda spíše patříte osobám, pro které nejintenzivnější fyzickou aktivitou je návštěva obchodů během výprodeje – sportovní sneakersy by se rozhodně mely najít ve Vaší skříni. Jednoduché, o nízké nebo trošku vyšší podrážce a vícebarevné – výběr je na Vás. Pokud to však má být skutečně Váš jediný pár tohoto typu bot, doporučujeme Vám vsadit si na univerzálnost.

Na léto – pohodlné sandály

Léto je doslova nemožné prožít bez pohodlných sandálů. Zatímco baleríny budou samozřejmě dobře fungovat během velmi teplých dnů – rozhodně nenabízejí takový stylový vzhled jako sandály. Vyberte si model na ploché podrážce, klínku nebo podpatku – v závislosti na Vašich preferencích a potřebách. Pamatujte však, abyste před začátkem letní sezony připravili nohy: sandály je ukazují téměř celé a dobře je si zajistit ideální vzhled.

Stylové boty na jehlovém podpatku pro zvláštní příležitosti

Ačkoli boty na vysokém podpatku mají pravděpodobně stejně příznivců jako odpůrců, jedna věc je jistá: každá žena by měla mít ve svém šatníku alespoň jeden pár bot na jehlovém podpatku. Budou ideální pro zvláštní příležitosti, i když skutečně tyto boty nemohu Vám nabízet velký komfort – někdy prostě se vyplatí je vybrat a tím získat skutečný efekt „wow“-

Boty na zimu

Bez ohledu na to, zda si vyberete sportovní turistické boty, zda velmi měkké emu – jedna věc je jistá: při výběru bot pro celý rok, prostě musíte najít ve svém šatníku místo pro alespoň jeden nebo dva teplejší páry bot. 

Pokud nějaké boty z výše uvedeného seznamu chybějí ve Vašem šatníku – myslím, že je čas jít nakupovat a doplnit skříň!

Napsat komentář