Automobil má dnes téměř každý člověk. V některých rodinách jich naleznete i více. S tím samozřejmě souvisí i pojištění vozidla. V dnešní době vše zdražuje, proto je dobré věnovat i této záležitosti dostatek času. Ceny povinného ručení také rostou vzhledem ke změnám v novém občanském zákoníku a projednávání zrušení garančního fondu.

Pomoc při výběru pojištění

Pokud zvažujete pojištění vašeho vozu nebo chcete například připojistit sedadlo, čelní sklo apod., obraťte se na Spzservis.cz, který vám poskytne orientaci. Stačí jen vyplnit formulář a zpracují vaši nabídku pro vámi vybrané pojišťovny, abyste zjistili, která pojišťovna vám poskytne nejvýhodnější podmínky. Pokud máte v současné době nevýhodnou smlouvu, máte možnost od ní odstoupit a sjednat si levnější povinné ručení u jiné společnosti. Máte právo dle zákona do jednoho měsíce od navýšení pojistného odstoupit od smlouvy.

Pojištění vozidel

Nejčastější dotazy

Jestliže uvažujete o možnosti pojištění vozidla, připojištění – podívejte se se webové stránky Spzservis.cz a v menu si vyberte sekci FAQ s nejčastějšími dotazy. Naleznete zde dotazy, které vám poradí nejen s pojištěním vozidla, ale i s registrací vozidla včetně potřebných dokladů, vyzvednutí registrační značky z depozitu, aj.

Články vám pomohou v lepší orientaci

Na stránkách najdete taktéž odkazy na mnoho článků, které se věnují aktuálním tématům. Například, zda dojde k zvýšení ekologické daně při koupi ojetého automobilu, na co si dát před technickou kontrolou pozor, že není nutné platit za pojištění auta víc, než musíte a nespočet dalších užitečných informací je vám k dispozici. Neváhejte a informujte se na stránkách Spzservis.cz ještě dnes.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZprávyDnes

 

Napsat komentář