Posuvné dveře Praha zažívají v poslední době doslova BOOM. Jsou vysoce moderní, krásné a navíc i praktické. Mimo to, že šetří prostor, přináší sebou i další řadu výhod. Patří sem například bezpečí, pokud se ve vaší domácnosti nacházejí děti.

Klasické dveře otevřené dokořán jsou pro běhající děti učiněnou hrozbou. Mimo přiskřípnutých prstů hrozí i modřiny a boule. Také odpadne bouchání dveřmi nejen z důvodu průvanu, ale tu a tam má ve zvyku někdo dveřmi třísknout od zlosti. Posuvné dveře Praha umí tohoto zlozvyku nejednoho uživatele zbavit.

Žena
Posuvné dveře Praha

Kouzlo posuvných dveří Praha

Mnoho lidí už zcela podlehlo kouzlu posuvných dveří. Jde pouze o praktické zařízení či jen módní výstřelek? Již na první pohled je patrné, že jejich pořízení sebou přináší i stavební úpravy. Rozhodně nelze říci, že posuvné dveře Praha představují nejlevnější záležitost.  Vyplatí se do nich investovat čas a peníze? Co vše získáme, když si je do svého interiéru pořídíme?

Posuvné dveře do pouzdra

Ve srovnání s klasickými dveřmi, jež jsou připevněny ke zdi panty, jsou posuvné dveře Praha propracovanější záležitostí. Nedílnou součástí těchto dveří je stavební pouzdro, do kterého se dveře po otevření ukryjí. Pouzdro je zabudováno do zdi – cihlové nebo sádrokartonu. Pouzdro je opatřeno kolejničkami, po kterých se dveře posouvají. Místo klasického otevíraní se tedy chytře posouvají.

Výhody posuvných dveří Praha

Posuvné dveře Praha šetří místo. Při rozestavování nábytku musíme u klasických dveří počítat s prostorem pro jejich křídlo. V případě posuvných dveří lze volný prostor okolo dveří využít bezezbytku. To uvítají především majitelé malých bytů. K dalším výhodám patří absence prahu, proto se posuvné dveře výtečně hodí do bezbariérových prostor, kde by klasický práh mohl znamenat problém. Posuvné dveře Praha vdechnou každému interiéru nový rozměr.

 

Navštivte naši prodejnu rádi vám poradíme

DVEŘE Pb s.r.o.

Prodejna Praha
Průběžná 1323/48
100 00 Praha 10

tel.: 723 132 327
tel.: 722 286 673

e-mail: praha@dverepb.cz

Napsat komentář