Těšíte se na letní dovolenou, ale zároveň se obáváte, že se jako každý rok vrátíte i s poševní mykózou? Nepříjemné svědění  vás pak provází po mnoho nocí. Řešením je použití probiotického krému a probiotických tamponů ellen.

Svědění, pocit sucha nebo nepříjemné podráždění v oblasti rodidel či stále se opakující kvasinkové záněty trápí až dvě třetiny žen v různém věku. Intimní probiotický krém ellen pomáhá okamžitě obnovit zdravou rovnováhu mikroflóry v poševní oblasti. V jedinečném krému najdete směs lactobacilů Lacto Naturel, které okamžitě bojují s nezdravými organismy.

Pomoc a prevence zároveň

Díky obsahu patentované směsi kmenů bakterií mléčného kvašení v krému ellen se zbavíte jednou provždy všech zánětů. Zcela mohou vymizet již po třech měsících pravidelného používání krému či tamponů. Probiotické tampony ellen jsou vhodné pro ženy každého věku.  Tampony obsahují rovněž mléčné lactobacily, které se vlivem tělesného tepla uvolňují. Tampony na rozdíl od klasických vložek okamžitě absorbují menstruační krev, pomáhají bojovat proti nezdravým bakteriím. Tampony lze používat také mimo období menstruace, v tom případě je potřeba je před zavedením navlhčit.

Tampony lze užívat například v období dovolené, kdy se vám objeví potíže po návštěvě bazénu. Předejít jim můžete zavedením tamponu večer před plánovanou návštěvou bazénu. Tampony i ellen probiotický krém jsou nehormonální a používat je mohou ženy v každém věku.  Tampony jsou dostupné ve třech velikostech. Jsou vyvinuty ve Skandinávii, jsou velice šetrné. K dostání jsou v každé lékárně. Krém si lze objednat pouze na internetu, což je pro některé zákaznice drobná nevýhoda. Chcete-li snížit nepříjemný odér, zmírnit vaginální pálení či svědění, pak jsou probiotické tampony skvělou volbou.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Žena

MetSo.cz

40plus.cz

Napsat komentář