Jaká kritéria jsou pro Vás určující pokud hledáte někoho, kdo by se Vám staral o PR Vaší společnosti. Která přídavná jména by měla vystihnout to, co přesně očekáváte od někoho, kdo pro Vás bude psát třeba ty správné a efektivně zacílené PR články. Zkusme si ta slova společně definovat. Určitě by nemělo chybět označení: profesionální, dále zkušení, originální, vyhledávaní, spolehliví, lidští a v neposlední řadě trpěliví. Nejen tyto vlastnosti, ale i přednosti najdete u společnosti, která se v oblasti PR pohybuje již celou řadu let. A nutno říci, že se jí skutečně daří. Což potvrzují její minulí i stávající klienti. Řada z nich jsou klienti dlouhodobí a někteří z nich už se řadí také mezi přátele. Přece jen být s někým spjat v tak důležitých a citlivých procesech, které ovlivňují chod i úspěch oblasti ve které podnikáte, co Vás živí a prezentuje, už si říká o důvěru v ty, se kterými na tomto mnohdy nesnadném, ale o to zajímavějším úkolu spolupracujete. O kom že je tu vlastně řeč?

PR články

Tvorba a publikace PR článků

Mluvíme o komunikační agentuře Press Media. To si své renomé získalo díky profesionálům, kteří se za dobu svého působení v reklamě, PR i marketingu naučili, ale také nesmírně zdokonalili nejen v psaní PR článků. I toto umění však ovládají skvěle. Jejich cílem je svým klientům skutečně efektivně pomoci s propagací jejich společnosti, zboží nebo služeb. Je v podstatě jedno co potřebujete dostat do popředí zájmu. Ať už se jedná sektor zabývající se financemi, uměním, životním stylem, sportem, módou, internetem nebo čímkoli dalším. Od toho, aby se Vám dařilo je tu mediální a PR agentura, která se pečlivě zabývá potřebami Vašeho podnikání. Ví jak atraktivně a neotřele oznámit právě to, co potřebujete sdělit Vašim klientům, obchodním partnerům nebo třeba Vaší konkurenci. Zároveň také disponují potřebnými kontakty v oblasti médií. Může tak reálně zajistit, aby se informace dostaly přesně tam, kam mají a v tu nejvhodnější dobu. Nechte si si publikovat PR články od skutečných profesionálů, za které mluví jejich výsledky.


V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat na emailu info@press-media.cz nebo telefonu 774 509 555. Rádi poradíme s tvorbou, publikací PR článků i SEO optimalizací webu.

Seznam Webů kde můžeme publikovat Váš článek, tiskovou zprávu.

Press Media – portfolio medii

40 plus

Press Media

Svět Ženy