Tento výrobek nemusíme dlouze představovat. V poslední době se stal dalším nezbytným prvkem na zahradě stejně jako bazén a zahradní nábytek. Stylové párty stany výhody – pevná ocelová konstrukce s lakovaným nástřikem, a pokud stan disponuje šroubový spoji, ty vám umožní snadnou výměnu poškozených dílů.  Výškově nastavitelné teleskopické nohy v rozpětím 1,7m – 2m ve čtyřech stupních.  Tkanina je vyrobená z nepromokavého polyesterového materiálu s polyuretanovým zátěrem, nechybí okna a odnímatelné bočnice. Rychlá montáž cca 5 minut.  Párty stan zvládne složit bez použití nářadí i méně zručný člověk.  Spolehlivá ochrana před slunečními paprsky, taktéž vám poskytne elegantní přístřešek před deštěm. Prostorově nenáročné skladování.  Široká paleta barev, tvarů a velikostí.

Párty stany jsou ideální pro rodinné a firemní akce

Komfortní párty stany lze vybavit podlahou, topením a osvětlením.  Doporučujeme nákup flexibilních infrazářičů, které ohřívají postavy v prostoru, nelze se divit, že si je oblíbili i v domácnostech.  Infra topení do koupelny se stalo samozřejmostí. Podnikatelé si mohou nechat svůj stan potisknout reklamním logem nebo efektním fotem. Ideální způsob jak na veřejných akcích zviditelnit svou službu nebo produkt. V případě poškození nebo zničení některého dílu stanu, není důvod ke smutku. Mnohé internetové obchody, které párty stany nabízejí, mají ve své nabídce i množství náhradních dílů –  náhradní nohy, střešní výsuv, části na střešní harmoniku, náhradní střechu či boční plachtu, moskytiéru a další.      

Kvalitní párty stany si může objednat v eshopu t-zbozi.cz

Využitelnost párty stanů je velká. Potřebujete zahradní stan, který vydrží i tu největší párty? Jste majitelem firmy, která se pravidelně účastní na výstavách a konferencích? Máte pod svým vedením několik pracantů, kteří dělají venku, a sem tam je zastihne déšť?  Tak neváhejte a zavítejte do špičkové internetového obchodu t-zbozi.cz.

Je pro vás toto téma aktuální? Další informace o párty stanech!  

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Žena

MetSo.cz

40plus.cz

Napsat komentář