Jakmile se jednou najdete cestu k e-shopu damskeleginy.cz, zjistíte, že ve sportovních legínách se například velmi dobře běhá. Ale nejen sportovní legíny, ale veškeré další dámské legíny z tohoto e-shopu nabízí originální pojetí a neotřelý design. Kvalitním materiálem a zpracováním splňují i ty nejnáročnější požadavky svých nositelek.

Čím více kousků, tím lépe

Ať už se rozhodnete pro zeštíhlující legíny, anticelulitidní legíny, sportovní legíny, barevné legíny, těhotenské legíny, zimní zateplené legíny, džínové legíny, letní legíny, lesklé legíny či elegantní legíny, nezapomeňte, že je třeba o ně řádně pečovat. Když už si toto sympatické oblečení pořídíte, určitě budete chtít, co nejdéle prodloužit dobu jeho používání. Úplně nejlepší je, pořídit si ne jedny, ale hned několik druhů a kousků dámských legín, abyste je mohli průběžně přepírat.

Kromě pračky zkuste častější přemáchnutí v ruce

Všechny nabízené dámské legíny je možno samozřejmě prát v pračce. Budete-li však vlastnit více kousků dámských legín, budete je moci převlékat prakticky každý den a takzvaně je jen tak přemáchnout v umyvadle, jako se to dělá s dětskými punčocháči, jako to možná děláte se svými punčocháči či punčochami.

Jakmile zpocené a ušpiněné legíny hodíte do koše na prádlo a navršíte na ně další oblečení, bakterie se začnou radovat. Pot a různé zbytky exkrementů jsou pro ně totiž živnou půdou. Pokud tedy nemáte možnost nebo nechcete hned oblíbené dámské legíny, které vysléknete, přemáchnout, pověste je někam na šňůru, nechte vysušit a vyvětrat. Vaše dámské legíny, ať už anticelulitidní legíny, sportovní legíny, barevné legíny, těhotenské legíny, zimní zateplené legíny, džínové legíny, letní legíny, lesklé legíny či elegantní legíny, vám tak ve výborném stavu vydrží hodně dlouho.

Napsat komentář