Ačkoliv do konce prázdnin zbývají pouhé tři víkendy, času na to užít si závěr léta je stále dost. Pokud Vás zrovna neláká dovolená v zahraničí, můžete vyrazit za pohodou do Moravského krasu a užít si zde místní přírodu i navštívit mnohá zajímavá místa.

Kam na dovolenou na Moravě?

Levně se můžete ubytovat v ubytování Blansko. To disponuje osmdesáti pokoji s vlastním sociálním zařízením a představuje vhodné ubytování, jak pro rodiny s dětmi, tak jednotlivce či větší skupiny. Dlouhodobé ubytování Blansko je vhodné také pro ty, kteří v Blansku z nejrůznějších důvodů potřebují pobýt více než týden. Hotel poskytuje také možnost stravování v hotelové restauraci. Ve volném čase si můžete přímo v areálu hotelu zahrát squash či kuželky. Více informací o ubytování i s kontaktními údaji najdete zde www.hotelprobe.cz. Ubytování Blansko se nachází v jihomoravském městě Blansko a je tak skvělým výchozím bodem také pro mnohé výlety a aktivity ve zmíněné obci. S dětmi můžete vyrazit na Farmu Ch do Cetkovic u Blanska a projet se zde na koni. Dalším tipem na výlet je Zábavní park Boskovice, kde je možné navštívit westernové městečko.

Kam na výlet v okolí města Blanska?

Poznávání Moravského krasu a jeho nejbližšího okolí si však užijete bez pochyby také v případě, že sem přijedete bez dětí. Novou energii můžete načerpat během výletu do jeskynního komplexu Moravského krasu. Krásnou krápníkovou výzdobu shlédnete především v jeskyni Balcarka či v Kateřinské jeskyni. V Punkevní jeskyni na Vás naopak čeká projížďka po říčce Punkvě a podíváte se až na dno propasti Macocha. Netradiční prohlídku slibuje pivovar v Černé Hoře. Za skutečnou raritu v Blansku je považován dřevěný kostelík, který sem byl přestěhován z Podkarpatské Rusi.

Napsat komentář