Je to už dlouho, co jste zažila skutečný pocit štěstí v náručí muže? Možná si stejně jako každá jiná žena po rozchodu nesete nejen hezké vzpomínky na společné chvíle, kdy jste byli oba šťastně zamilovaní, ale pravděpodobně také ty, které byste nejraději vymazala ze své paměti.

Dejte prostor novému vztahu

Být tak zvaně single sebou přináší mnohé výhody. Nemusíte brát ohledy na to, zda se plány na volný víkend shodují s tím Vašeho partnera, a rozhodnout se podle sebe. Nikdo Vám nebude svým pohled nebo dokonce slovy vyčítat, když se zpozdíte v zaměstnání při uzavírce důležitého projektu nebo ze setkání s kamarádkami. Nebudete muset mít výčitky svědomí, když nestihnete po návratu z práce uvařit teplou večeři nebo včas umýt špinavé nádobí. Být nezadaná přináší opravdu mnohé výhody, avšak ty většinou pominou a Vy stejně jako každá jiná žena zatoužíte po něžném pohlazení, milých slovech nebo pevném obětí. Postupem času zjistíte, že se raději přizpůsobíte a najdete kompromisy i v takových situacích, které pro Vás dřív byly naprosto nepředstavitelné. Klidně se tak může stát, že se v sobotu odpoledne ocitnete v kotli fotbalového utkání oblíbeného klubu Vašeho partnera, jen když docílíte toho, že následující víkend strávíte v útulném hotelu a strávíte romantický víkend po dvou.

Evropská seznamka Vás přesvědčí, že být zadaná je lepší než být dlouhodobě single

Kde však najít takového muže, který nezdrhne před každým problémem a bude Vám opravdovou oporou i ve chvílích, kdy Vám zrovna nebude do pláče? Třebaže se Vám může zdát, že většina rozumných chlapů je již zadaná, nenechejte se zmást. Jedinečnou příležitost k seznámení poskytujete Evropská seznamka. Právě zde www.czech-single-women.com můžete zkusit Vaše štěstí v lásce. Tato online seznamka je ideální cestou k seznámení především pro ty ženy, které se nechtějí omezovat při seznámení pouze na české a moravské muže. Také zahraniční muži Vás mohou přesvědčit o tom, jak může být láska krásná.

Napsat komentář